Peugeot Boxer 3332,2 HDi 130 Ladvogn L3 2d
Kontantpris(Engros/CVR, Ekskl. moms)
59.800 kr.Detaljer
| Modelår | 2013 |
|---|---|
| 1. registrering | 9/2013 |
| Kilometertal | 129.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 13,5 km/l |
| CO2 udledning | 197 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 10.160 kr. / år |
| Ydelse | 130 hk/320 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
engros, træk2500kg,, el-sidespejle, airbag, el-ruder,lev nysynet
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 244.648 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 2.065 kg |
| Bredde | 205 cm |
| Længde | 599 cm |
|---|---|
| Højde | 252 cm |
| Lasteevne | 1.235 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 1 |
| Tankkapacitet | 90 l |
| Døre | 2 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | El-sidespejle |
|---|---|
| Airbags | Træk |
| El-ruder |