Opel Combo1,3 CDTi 95 L2H1 5d
Kontantpris(Engros/CVR, Ekskl. moms)
34.800 kr.Detaljer
| Modelår | 2018 |
|---|---|
| 1. registrering | 4/2018 |
| Kilometertal | 125.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 21,3 km/l |
| CO2 udledning | 125 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 3.960 kr. / år |
| Ydelse | 95 hk/200 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 156 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
lang model ,2 skydedøre , kørecomputer, multifunktionsrat, el-sidespejle, el-ruder, udv. temp. måler, fjernb. centrallås, usb-a tilslu, cd/radio, aux tilslutning, usb-a tilslutning, automatisk start/stop , bule/skade på v-side , synet 8/2024 , afhentning
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 143.678 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.505 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | 1.000 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | 60 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| Automatisk start/stop | Kørecomputer |
| AUX tilslutning | Multifunktionsrat |
| CD/radio | Udv. temp. måler |
| El-ruder | USB A tilslutning |
| El-sidespejle | USB tilslutning |