Nissan Murano3,5 V6 SE aut. Van 5d
Kontantpris(Ekskl. moms)
19.999 kr.Detaljer
| Modelår | 2006 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2006 |
| Kilometertal | 278.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 8,3 km/l |
| CO2 udledning | 277 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 5.340 kr. / år |
| Ydelse | 234 hk/318 nm |
| Acceleration | 9,3 sek. |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 2 |
| Trækvægt | 1.500 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
AUTOMATGEAR Servo, fjernb. alarm, , Navigation artpilot, kørecomputer, Håndfrit til mobil udv. temp. Læderindtrækmåler, sædevarme, , 4x el-ruder, el-spejle, El indst.El-soltag førersæde m. memoryMultifunktionsrat,,armlæn, kopholder, , træk,, service ok , tidligere undervognsbehandlet.
Serviceret for nylig
✅ Vi tilbyder markedets skarpeste, attraktive samt fleksible finansiering / MED og UDEN udbetaling - Santander Finans.
Alle bytte biler er velkommen
Mandag - lørdag: 09:00 - 1800 Industrivej 19C 4000 Roskilde Telefon:
93 80 88 51 - Der tages forbehold for tastefejl,, el komfortsæder, cd/radio
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 439.888 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | 4x4 |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.800 kg |
| Bredde | 188 cm |
| Længde | 477 cm |
|---|---|
| Højde | 171 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.500 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 6 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 82 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | El komfortsæder |
|---|---|
| Automatgear |