Mercedes Sprinter 3152,0 CDi A3 Alukasse m/lift aut. RWD 2d
Leasing ydelse(Ekskl. moms)
2.714 kr./md.Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 4/2022 |
| Kilometertal | 172.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 15,3 km/l |
| CO2 udledning | 212 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 8.760 kr. / år |
| Ydelse | 150 hk/- |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 148 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 9 |
| Trækvægt | 3.500 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
HIGHLIGHTS:
✔️ Apple Car Play / Android Auto
✔️ Bakkamera
✔️ Oliefyr med timer
✔️ Adaptiv fartpilot
✔️ Multifunktionsrat i læder
kørecomputer, læderrat, multifunktionsrat, træk, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, adaptiv fartpilot, automatgear, udv. temp. måler, el-ruder, apple carplay, android auto, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, bakkamera, esp, antispin, regnsensor, sædevarme, nøglefri tænding, Oliefyr med timer, el-sidespejle m/varme
⭐ SE ALLE BILERNE PÅ SKINBJERG.DK - ALTID ET GODT TILBUD ⭐
⏱️ Åbningstider: Mandag-fredag 10-17 Søndag 12-16
☎️ Telefon: 98 19 36 66
✉️ E-mail: info@skinbjerg.dk
📍 Hjørringvej 173, 9400 Nørresundby
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 2.700 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | 800 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 3.500 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | - |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | 2 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Automatgear |
|---|
Leasing
- Leasing typeFinansiel, ekskl. moms
- Månedlig ydelse2.714 kr.
- Førstegangsydelse60.000 kr.
- Totalpris i løbetiden190.272 kr.
- Restværdi(køber hæfter) 110.000 kr.
- Løbetid48 mdr.
- Antal kilometer inkluderet50.000 km/årligt
- ForsikringIkke inkluderet
- Service og vedligeholdIkke inkluderet