Mercedes ML3503,0 BlueTEC aut. 4Matic Van 5d
Detaljer
| Modelår | 2012 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2012 |
| Kilometertal | 325.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 13,5 km/l |
| CO2 udledning | 197 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 10.160 kr. / år |
| Ydelse | 258 hk/620 nm |
| Acceleration | 7,4 sek. |
| Tophastighed | 224 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 7 |
| Trækvægt | 3.500 kg |
| Farve | Sølvmetal |
Beskrivelse
Lån med og uden udbetaling
🔴--SANTANDER--🔴
0 kr i udbetaling:
Månedlig Ydelse 1.948 kr
Måneder 84
Af udstyr kan bla. nævnes:
✅ Bakkamera
✅ Navigation
✅ Justerbar luftundervogn
✅ Multifunktionsrat
✅ Ambiente belysning
✅ El indst. førersæde m. memory
✅ 21" Alufælge
✅ Ratgearskifte
✅ Parkeringssensor (for og bag)
✅ Svingbart træk
✔Bilen står på vores lager i brande til hurtig levering.
✔Hos FLØEAUTO, tilbyder vi naturligvis, at finansiere din kommende bil til yderst attraktive priser og vilkår, både med og uden udbetaling.
Klik ind på vores hjemme www.floeauto.dk og lav en låneberegning
✔Vi tager ligeledes også din nuværende bil i bytte. Se mere på www.floeauto.dk
kørecomputer, læderrat, kunstlæderindtræk, multifunktionsrat, el indst. førersæde m. memory, justerbar lændestøtte, ambiente belysning, 21" alufælge, automatgear, ratgearskifte, fjernb. centrallås, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, sd kortlæser, usb-a tilslutning, aux tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), automatisk lys, antispin, esp, stemmebetjening, svingbart træk (manuel), el-klapbare sidespejle, xenonlys, led kørelys
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | 4x4 |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 2.075 kg |
| Bredde | 193 cm |
| Længde | 480 cm |
|---|---|
| Højde | 180 cm |
| Lasteevne | 875 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 3.500 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 6 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 70 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 21 tommer Alufælge | Kørecomputer |
|---|---|
| ABS-bremser | Kunstlæder |
| Alufælge | Kunstlæderindtræk |
| Ambiente belysning | Læderrat |
| Antispin | LED Kørelys |
| Aut. nedbl. bakspejl | Multifunktionsrat |
| Automatgear | Musikstreaming via bluetooth |
|---|---|
| Automatisk lys | Navigation |
| Automatisk start/stop | Parkeringssensor (bag) |
| AUX tilslutning | Parkeringssensor (for) |
| Bakkamera | Ratbetjent gearskifte |
| Bakspejl m. nedbl. | Ratgearskifte |
| CD/radio | Sædevarme |
| El indst. førersæde m. memory | SD kortlæser |
| El-klapbare sidespejle | Stemmebetjening |
| El-ruder | Svingbart træk (manuelt) |
| ESP / ESC | Udv. temp. måler |
| Fartpilot | USB A tilslutning |
| Fjernb. centrallås | USB tilslutning |
| Håndfrit til mobil | Xenonlygter |
| Justerbar lændestøtte |