MAN TGE2,0 3.180 Kassevogn L4H3 aut. FWD
Kontantpris(Ekskl. moms)
219.800 kr.Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2021 |
| Kilometertal | 110.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 10,1 km/l |
| CO2 udledning | 259 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 11.960 kr. / år |
| Ydelse | 177 hk/410 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 8 |
| Trækvægt | 3.000 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
Leasing tilbydes med fri km, dobbelt skydedør, 2 x LED-lygtebom på tag, LED-blitzlys hele vejen rundt + ekstra LED-arbejdslys på siderne af bilen, træk til 3000 kg, el-sidespejle m/varme, tågelygter, automatgear, aircondition, motorkabinevarmer, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, adaptiv fartpilot, el-ruder, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, android auto, usb-a tilslutning, bakkamera, db. airbags, esp, antispin, kunstlæderindtræk, højdejusterbart og vægtfølsomt førersæde, kørecomputer, udv. temp. måler+ meget meget mere.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 421.186 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | - |
| Bredde | 204 cm |
| Længde | 684 cm |
|---|---|
| Højde | 259 cm |
| Lasteevne | - |
| Max. trækvægt m/bremse | 3.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 1 |
| Tankkapacitet | 75 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
|---|---|
| Adaptiv fartpilot | Intelligent hastighedsassistent |
| Aircondition | Kørecomputer |
| Android auto | Kunstlæder |
| Antispin | Kunstlæderindtræk |
| Apple carplay | Motorkabinevarmer |
| Automatgear | Musikstreaming via bluetooth |
|---|---|
| Bakkamera | Sædevarme |
| El-ruder | Tågelygter |
| El-sidespejle m. varme | Træk |
| ESP / ESC | Udv. temp. måler |
| Fartpilot | USB A tilslutning |
| Fjernb. centrallås | USB tilslutning |
| Håndfrit til mobil |