Isuzu D-Max1,9 TD 163 Crew Cab Black Edition 4d
Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2021 |
| Kilometertal | 69.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 11,9 km/l |
| CO2 udledning | 219 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 9.160 kr. / år |
| Ydelse | 163 hk/360 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 3.500 kg |
| Farve | Sort |
Beskrivelse
KUN 3160 kr mdl ydelse ! kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, højdejust. forsæder, el indst. førersæde, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle, tågelygter, led kørelys, led baglygter, mørktonede ruder i bag, træk, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, automatisk start/stop, app integration, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, automatisk lys, db. airbags, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, auto hold, 2 mm stålplade beskyttelse af drivlinje, Hill descent control, Elektronisk tilkobling af firehjulstræk, Aut. forhøjet tomgang ved koldstart, Kulde forberedt-batteri, starter, ptc varmer, Fuld rustbeskyttelse
Utrolig flot & velkørende D-Max trækhest med 6 manuel fremadgående gear & firehjulstræk, som tager en koblings vægt på hele 3500 kg !
+ 4800 kr i leveringsomkostninger som indeholder:
Service efter fabrikantens forskrifter, klargøring & syn af køretøjet, lovpligtigt c. v. r nummer, samt nummerplader
LEASINGFORSLAG 60 MDR & FRI KM
Udbetaling 60000 kr
Mdl ydelse 3160 kr
Restværdi 50000 kr
Alle priser er ex moms
Vidste du, at din gamle bil kan indbyttes som en del af udbetalingen ?
Byttebil velkommen, uanset alder & stand
Ring for fremvisning 51305817
FORBEHOLD FOR TASTE FEJL !
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 293.657 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | 4x4 |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 2.009 kg |
| Bredde | 186 cm |
| Længde | 530 cm |
|---|---|
| Højde | 179 cm |
| Lasteevne | 991 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 3.500 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 76 l |
| Døre | 4 |
Udstyr og tilbehør
| 18 tommer Alufælge | Intelligent hastighedsassistent |
|---|---|
| 2 zone klima | Klimaanlæg, 2-zonet |
| ABS-bremser | Kørecomputer |
| Alufælge | Læderindtræk |
| Antispin | Læderrat |
| App integration | LED baglygter |
| Auto hold | LED Kørelys |
|---|---|
| Automatgear | Mørktonede ruder i bag |
| Automatisk lys | Multifunktionsrat |
| Automatisk start/stop | Musikstreaming via bluetooth |
| AUX tilslutning | Nøglefri adgang |
| Bakkamera | Nøglefri tænding |
| Blindvinkelassistent | Parkeringssensor (bag) |
| DAB radio | Parkeringssensor (for) |
| Dæktryksmåler | Regnsensor |
| El indst. førersæde | Sædebetræk, læder |
| El-klapbare sidespejle | Sædevarme |
| El-ruder | Tågelygter |
| Elsæder | Tonede ruder |
| ESP / ESC | Træk |
| Fartpilot | Udv. temp. måler |
| Fjernb. centrallås | USB A tilslutning |
| Håndfrit til mobil | USB tilslutning |
| Højdejust. forsæde | Vognbaneassistent |