Fiat Fiorino1,3 MJT 80 Professional Van 5d
Kontantpris(Ekskl. moms)
59.920 kr.Detaljer
| Modelår | 2018 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2020 |
| Kilometertal | 105.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 20,4 km/l |
| CO2 udledning | 104 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 4.960 kr. / år |
| Ydelse | 80 hk/200 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Beige |
Beskrivelse
Bilen er under klargøring
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 117.190 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.090 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | 610 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 45 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | ESP / ESC |
|---|---|
| Airbags | Fartpilot |
| Aircondition | Fjernb. centrallås |
| Antispin | Håndfrit til mobil |
| Automatisk start/stop | Højdejust. førersæde |
| El-ruder | Regnsensor |
| El-sidespejle m. varme |
|---|