VW Up!1,0 60 White Up! 3d
Kontantpris
37.500 kr.Detaljer
| Modelår | 2012 |
|---|---|
| 1. registrering | 3/2012 |
| Kilometertal | 156.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 24,4 km/l |
| CO2 udledning | 104 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 60 hk/95 nm |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | - |
Beskrivelse
VW Up! 1.0 – 2012 – Velholdt og billig i drift
Sælger min pålidelige og økonomiske VW Up! – perfekt som pendlerbil eller førstegangsbil.
Årgang: 2012
Km: 156.000 km
Syn: Nysynet uden bemærkninger ( blive NYSYN DEN 07-04-2026)
Døre: 3-dørs
Stand: Ingen rust – kører som en drøm
Udstyr:
Apple CarPlay & Android Auto skærm
Bakkamera og frontkamera
Billig i drift og ejerafgift
Let at parkere og køre
Bilen starter og kører som den skal – ingen kendte fejl.
Pris: 37500
Bytte: Kan evt. indgå i byttehandel
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 829 kg |
| Bredde | 164 cm |
| Længde | 354 cm |
|---|---|
| Højde | 149 cm |
| Lasteevne | 461 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 3 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | El-ruder |
|---|---|
| Android auto | Servo |
| Apple carplay |