VW ID.777 Pro Tourer 5d
Kontantpris
378.000 kr.Detaljer
| Modelår | 2024 |
|---|---|
| 1. registrering | 9/2024 |
| Kilometertal | 21.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 614 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 143 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | 190 kW |
| Opladningstid DC 10-80% | 26 min |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 286 hk/545 nm |
| Acceleration | 6,6 sek. |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Sortmetal |
Beskrivelse
Bilen er ekstremt godt udstyret! .Model 2025. Parkerer bilen selv automatisk. Begge forsæder er el justerbare med massage. Der er 3 zonet klimaanlæg. Bemærk bilen har 100 % garanti i 5 år hele Europa i fem år. Den har head up display. Alcantara Kabine. Ambientebelysning. Det er en special xclusive model. Elektrisk bagklap. Elektrisk anhængertræk. Matrix lys. 360 graders kamera. Hvor meget meget mere. Bilen står som ny og har kun kørt 21.000 km. Jeg tager gerne en VW ID 4 eller 3 / Skoda Enyaq eller andet i bytte hvis prisen er realistisk!. Ring gerne på 40892890
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 442.614 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | St.car |
| Bagagerumsstørrelse | 605 liter |
| Vægt | 2.193 kg |
| Bredde | 186 cm |
| Længde | 496 cm |
|---|---|
| Højde | 155 cm |
| Lasteevne | 457 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernlysassistent |
|---|---|
| Adaptiv fartpilot | Fuldaut. klima |
| Adaptiv undervogn | Head-up display |
| Alufælge | Kurvelys |
| Android auto | LED Kørelys |
| Apple carplay | Navigation |
| Automatisk lys | Nøglefri tænding |
|---|---|
| Bakkamera | Parkeringssensor (for) |
| Blindvinkelassistent | Sædevarme |
| El betjent bagklap | Servo |
| El komfortsæder | Træk |
| El-ruder | Vognbaneassistent |