VW ID.477 Pro Performance 5d
Detaljer
| Modelår | 2023 |
|---|---|
| 1. registrering | 1/2023 |
| Kilometertal | 30.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 531 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 165 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Rødmetal |
Beskrivelse
svingbart træk (elektrisk), varmepumpe, 19" alufælge, adaptiv fartpilot, varme i rat, sædevarme, nøglefri adgang, nøglefri tænding, navigation, apple carplay, android auto, bakkamera, skiltegenkendelse, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, automatisk parkeringssystem, musikstreaming via bluetooth, trådløs mobilopladning, fuldaut. klima, led baglygter, fuld led forlygter, led kørelys, el-klapbare sidespejle m/varme, ambiente belysning, mørk loftbeklædning, læderrat, dellæderindtræk, digitalt cockpit, højdejust. forsæder, kørecomputer, multifunktionsrat, el-sidespejle, tagræling, el-sidespejle m/varme, udv. temp. måler, 4x el-ruder, fjernb. centrallås, dab radio, alarm, regnsensor, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), træthedsregistrering, 6 airbags, esp, automatisk lys, isofix, antispin,sort tag,exteriør style sølv,sportpakke,Interieur Style Florence-Braun,special lak Kings red metallic,BILLIG FINANSIERING TILBYDES MED OG UDEN UDBETALING,MULIGHED FOR TILKØB AF EKSTRA FRAGUS GOSAFE GARANTI MAKS 36 MDR.BEMÆRK BILEN KAN VÆRE UNDER KLARGØRING ELLER SOLGT-SÅ KONTAKT OS DERFOR FØR BESIGTIGELSE/PRØVEKØRSEL
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 400.715 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Fuldaut. klima |
|---|---|
| 4x el-ruder | Højdejust. forsæde |
| 6 airbags | Isofix |
| ABS-bremser | Kørecomputer |
| Adaptiv fartpilot | Læderrat |
| Alarm | LED baglygter |
| Alufælge | LED Kørelys |
|---|---|
| Ambiente belysning | Mørk loftbeklædning |
| Android auto | Multifunktionsrat |
| Antispin | Musikstreaming via bluetooth |
| Apple carplay | Navigation |
| Auto. nødbremse | Nøglefri adgang |
| Auto. parkering | Nøglefri tænding |
| Automatgear | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk lys | Parkeringssensor (for) |
| Automatisk nødbremsesystem | Regnsensor |
| Automatisk parkeringssystem | Sædebetræk, dellæder |
| Bakkamera | Sædevarme |
| DAB radio | Skiltegenkendelse |
| Dellæderindtræk | Svingbart træk (elektrisk) |
| Digitalt cockpit | Tagræling |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Trådløs mobilopladning |
| El-sidespejle | Træthedsregistrering |
| El-sidespejle m. varme | Udv. temp. måler |
| ESP / ESC | Varme i rat |
| Fjernb. centrallås | Varmepumpe |
| Fuld LED forlygter | Vognbaneassistent |