VW ID.477 Pro Performance 5d
Detaljer
| Modelår | 2023 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2022 |
| Kilometertal | 190.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 531 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 165 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | 150 kW |
| Opladningstid DC 10-80% | 27 min |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
GRØNT BILLLÅN FRA SANTANDER RENTE 2,99% 🟢
⚡ Rækkevidde: 531km
⚡ Batterikapacitet: 77 kWh
⚡ Opladning: 3-faset 11 kW AC opladning & 125 kW DC lynladning
HIGHLIGHTS:
✔️ Varmepumpe
✔️ Bakkamera
✔️ Vognbaneassistent inkl. undvigeassistent
✔️ Delkunstlæder & Alcantara
✔️ Adaptiv fartpilot
✔️ 2-zonet klimaanlæg
✔️ Multifunktionslæderrat med varme
✔️ Assistentpakke
✔️ Lane Assist
✔️ Sort Loftsstof
✔️ Opvarmelig forrude
✔️ Multimedia pakke
⭐ SE ALLE BILERNE PÅ SKINBJERG.DK - ALTID ET GODT TILBUD ⭐
VI TAGER NATURLIGVIS DIN NUVÆRENDE BIL I BYTTE
MARKEDES BEDSTE FINANSIERING - BÅDE MED OG UDEN UDBETALING
Vi står klar, til at yde den bedste service. Henter dig gerne, kun 6 min. fra Aalborg-lufthavn, eller 10 min. til Aalborg banegård.
Kig ind og gør en god handel - velkommen til Skinbjerg Auto + Leasing.
⏱️ Åbningstider: Mandag-fredag 10-17 Søndag 12-16
☎️ Telefon: 98 19 36 66
✉️ E-mail: info@skinbjerg.dk
📍 Hjørringvej 173, 9400 Nørresundby,
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 400.715 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Kørecomputer |
|---|---|
| Adaptiv fartpilot | Læderrat |
| Antispin | LED baglygter |
| Aut. nedbl. bakspejl | LED Kørelys |
| Auto hold | Mørk loftbeklædning |
| Automatgear | Multifunktionsrat |
| Bakkamera | Nøglefri tænding |
|---|---|
| Bakspejl m. nedbl. | Parkeringssensor (bag) |
| Delalcantaraindtræk | Parkeringssensor (for) |
| Dellæderindtræk | Sædebetræk, dellæder |
| Digitalt cockpit | Sædevarme |
| El-ruder | Splitbagsæde |
| El-sidespejle m. varme | Trådløs mobilopladning |
| ESP / ESC | Træthedsregistrering |
| Fuldaut. klima | Udv. temp. måler |
| Håndfrit til mobil | Varmepumpe |
| Isofix | Vognbaneassistent |