VW ID.477 Pro 5d
Detaljer
| Modelår | 2026 |
|---|---|
| 1. registrering | -/- |
| Kilometertal | (ny bil) 100 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 570 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 158 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | - |
| Ydelse | 286 hk/545 nm |
| Acceleration | 6,7 sek. |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Sølvmetal |
Beskrivelse
❗LEDER DU EFTER EN FABRIKSNY EL-BIL MED PLADS TIL HELE FAMILIEN, SÅ LÆS MED HER❗
⚡ID.4 PRO⚡
✅3 ÅR/60.000 KM. GARANTI✅
📞HAR DU SPØRGSMÅL TIL BILEN ELLER ØNSKER DU SELV AT OPLEVE BILEN PÅ EN PRØVETUR, SÅ TØV IKKE MED AT KONTAKTE OS: 96742600
📞
UDSTRYET MED BL.A.:
✅LED-MATRIX LYS
✅BLINDVINKELSASSISTENT
✅ELEKTRISK SVINGBART TRÆK
✅BAKKAMERA
✅EL BAGKLAP
✅APP-CONNECT
✅ADAPTIV FARTPILOT
✅19" ALUFÆLGE
✅77 KWH - 525 KM.
✅286 HK.
DERUDOVER OGSÅ: kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, stofindtræk, læderrat, højdejust. forsæder, ambiente belysning, 19" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, matrix led forlygter, dynamisk blinklys i bag, led baglygter, mørktonede ruder i bag, svingbart træk (elektrisk), automatgear, varme i rat, 2 zone klima, fuldaut. klima, elektrisk kabinevarmer, nøglefri tænding, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot med kø-assistent, varme i forrude, adaptiv fartpilot, sædevarme, fod betjent bagklap, el betjent bagklap, el-ruder, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, trådløs mobilopladning, app integration, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, android auto, navigation, apple carplay, håndfrit til mobil, regnsensor, alarm, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), træthedsregistrering, førerovervågning med advarsel, skiltegenkendelse, isofix, intelligent hastighedsassistent, automatisk lys, fjernlysassistent, vognbaneassistent, stemmebetjening, automatisk nødassistent, automatisk nødbremsesystem, blindvinkelsassistent, auto hold
⚡HUSK AT VI OGSÅ TILBYDER ATTRAKTIVE FINANSIERINGS- SAMT FORSIKRINGSMULIGHEDER⚡
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.149 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 541 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Fuldaut. klima |
|---|---|
| 2 zone klima | Håndfrit til mobil |
| 4x el-ruder | Højdejust. forsæde |
| ABS-bremser | Intelligent hastighedsassistent |
| Adaptiv fartpilot | Isofix |
| Adaptiv fartpilot med kø-assistent | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Alarm | Kørecomputer |
|---|---|
| Alufælge | Læderrat |
| Ambiente belysning | LED baglygter |
| Android auto | Matrix LED forlygter |
| App integration | Mørktonede ruder i bag |
| Apple carplay | Multifunktionsrat |
| Auto hold | Musikstreaming via bluetooth |
| Auto. nødbremse | Navigation |
| Automatgear | Nøglefri adgang |
| Automatisk lys | Nøglefri tænding |
| Automatisk nødassistent | Parkeringssensor (bag) |
| Automatisk nødbremsesystem | Parkeringssensor (for) |
| Bakkamera | Regnsensor |
| Blindvinkelassistent | Sædebetræk, stof |
| DAB+ Radio | Sædevarme |
| Digitalt cockpit | Skiltegenkendelse |
| Dynamisk blinklys i bag | Stemmebetjening |
| El betjent bagklap | Stofindtræk |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Svingbart træk (elektrisk) |
| El-ruder | Tonede ruder |
| Elektrisk kabinevarmer | Trådløs mobilopladning |
| Elektrisk parkeringsbremse | Træthedsregistrering |
| Fjernlysassistent | Varme i forrude |
| Fod betjent bagklap | Varme i rat |
| Førerovervågning med advarsel | Vognbaneassistent |