VW ID.477 Pro 5d
Detaljer
| Modelår | 2026 |
|---|---|
| 1. registrering | -/- |
| Kilometertal | (ny bil) 100 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 570 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 158 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | - |
| Ydelse | 286 hk/545 nm |
| Acceleration | 6,7 sek. |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Hvidmetal |
Beskrivelse
❗LEDER DU EFTER EN FABRIKSNY EL-BIL MED PLADS TIL HELE FAMILIEN, SÅ LÆS MED HER❗
⚡ID.4 PRO⚡
✅3 ÅR/60.000 KM. GARANTI✅
📞HAR DU SPØRGSMÅL TIL BILEN ELLER ØNSKER DU SELV AT OPLEVE BILEN PÅ EN PRØVETUR, SÅ TØV IKKE MED AT KONTAKTE OS: 96742600
📞
UDSTRYET MED BL.A.:
✅LED-MATRIX LYS
✅BLINDVINKELSASSISTENT
✅PANORAMAGLASTAG
✅BAKKAMERA
✅EL BAGKLAP
✅APP-CONNECT
✅ADAPTIV FARTPILOT
✅19" ALUFÆLGE
✅77 KWH - 525 KM.
✅286 HK.
DERUDOVER OGSÅ: kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, ambiente belysning, alufælge, 19" alufælge, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, fuld led forlygter, matrix led forlygter, led kørelys, kurvelys, led baglygter, dynamisk blinklys i bag, mørktonede ruder i bag, automatgear, varme i rat, 2 zone klima, fuldaut. klima, elektrisk kabinevarmer, nøglefri tænding, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot med kø-assistent, varme i forrude, sædevarme, el betjent bagklap, fod betjent bagklap, trådløs mobilopladning, elektrisk parkeringsbremse, app integration, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, android auto, navigation, apple carplay, håndfrit til mobil, alarm, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), træthedsregistrering, førerovervågning med advarsel, skiltegenkendelse, isofix, intelligent hastighedsassistent, fjernlysassistent, automatisk lys, blindvinkelsassistent, esp, vognbaneassistent, stemmebetjening, auto hold, automatisk nødassistent
⚡HUSK AT VI OGSÅ TILBYDER ATTRAKTIVE FINANSIERINGS- SAMT FORSIKRINGSMULIGHEDER⚡
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.149 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 541 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Højdejust. forsæde |
|---|---|
| 2 zone klima | Intelligent hastighedsassistent |
| ABS-bremser | Isofix |
| Adaptiv fartpilot med kø-assistent | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Alarm | Kørecomputer |
| Alufælge | Kurvelys |
| Ambiente belysning | Læderrat |
|---|---|
| Android auto | LED baglygter |
| Antispin | LED Kørelys |
| App integration | Matrix LED forlygter |
| Apple carplay | Mørktonede ruder i bag |
| Auto hold | Multifunktionsrat |
| Automatgear | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatisk lys | Navigation |
| Automatisk nødassistent | Nøglefri adgang |
| Bakkamera | Nøglefri tænding |
| Blindvinkelassistent | Panoramatag |
| DAB+ Radio | Parkeringssensor (bag) |
| Digitalt cockpit | Parkeringssensor (for) |
| Dynamisk blinklys i bag | Regnsensor |
| El betjent bagklap | Sædebetræk, stof |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Sædevarme |
| Elektrisk kabinevarmer | Skiltegenkendelse |
| Elektrisk parkeringsbremse | Stemmebetjening |
| ESP / ESC | Stofindtræk |
| Fjernlysassistent | Tonede ruder |
| Fod betjent bagklap | Trådløs mobilopladning |
| Førerovervågning med advarsel | Træthedsregistrering |
| Fuld LED forlygter | Varme i forrude |
| Fuldaut. klima | Varme i rat |
| Håndfrit til mobil | Vognbaneassistent |
| Højdejust. førersæde |