VW ID.477 GTX 4Motion 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2022 |
| Kilometertal | 47.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 476 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 185 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | 175 kW |
| Opladningstid DC 10-80% | 28 min |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 299 hk/460 nm |
| Acceleration | 6,2 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.200 kg |
| Farve | Koksmetal |
Beskrivelse
TOP TOP UDSTYRET ID.4 GTX
📌Highlights:
- El indst. førersæder m. memory
- Sportssæder m. massage i førersæder
- 21" alufælge
- Glastag
- IQ matrix led forlygter m. fjernlysassistent
- Svingbart træk (1.200 kg)
- Adaptiv fartpilot m. travelassist
- Varmepumpe
- Headup display
- Nøglefri adgang (keyless go)
- 360° kamera
- Varme i rat
- 3 zone klima
- Skiltegenkendelse
- Blindvinkel & Vognbaneassistent
- Farve: Mangangrau Metallic
Apple carplay, android auto, navigation, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), automatisk nødassistent, regnsensor, sædevarme, app integration, nøglefri tænding, træk, mørktonede ruder i bag, svingbart træk , adaptive forlygter, led kørelys, tågelygter, el-klapbare sidespejle m/varme, ambiente belysning, multifunktionsrat, kørecomputer, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, justerbar lændestøtte, pilotsæder, dellæderindtræk, læderrat, digitalt cockpit, delalcantaraindtræk, højdejust. førersæde, el indst. førersæde, el-justerbar lændestøtte, massage i forsæder, el-sidespejle m/varme, kurvelys, tagræling, led baglygter, fuld led forlygter, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, elektrisk kabinevarmer, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, fartpilot, fjernb. centrallås, el-ruder, el betjent bagklap, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, dab+ radio, træthedsregistrering, automatisk lys, dæktryksmåler, isofix, antispin, esp, auto hold, airbag, db. airbags, 4 airbags, 6 airbags, stemmebetjening, automatgear, alufælge
Hjemmeside: www.beka-auto.dk
📞 Kontakt --> Mikkel: +45 81404111 el. Thomas: +45 44120414
💰Finansieringstilbud (Grønt billån):
Udbetaling: 60.497 kr.
Løbetid: 96 mdr.
Rente: 2,99% (Variabel)
Ydelse: 3.134 kr.
*Ingen binding, Ingen gebyr v. indfrielse el. ekstra indbetalinger
🔋Opladning:
11 kW AC opladning
175 kW DC hurtigladning
10-80%: 28 min (120 kW gns.)
✅ Vi tilbyder:
- Attraktiv "grøn" finansiering m. lav rente
- Erhvervs- & privatleasing i 12, 24 el. 36 mdr.
- Garantiforlængelser op til 5 år til ALLE bilmærker
- Service- & reparationsaftaler
Vi ses hos BEKA AUTO A/S i Sønderborg!✅
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 430.815 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.224 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 458 cm |
|---|---|
| Højde | 164 cm |
| Lasteevne | 526 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.200 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Head-up display |
|---|---|
| 21 tommer Alufælge | Højdejust. førersæde |
| 3 zone klima | Højdejust. forsæde |
| 360° kamera | Intelligent hastighedsassistent |
| 4 airbags | Isofix |
| 4x el-ruder | Justerbar lændestøtte |
| 6 airbags | Klimaanlæg, 2-zonet |
|---|---|
| ABS-bremser | Klimaanlæg, 3-zonet |
| Adaptiv fartpilot | Kørecomputer |
| Adaptive forlygter | Kurvelys |
| Airbags | Læderrat |
| Aircondition | LED baglygter |
| Alufælge | LED Kørelys |
| Ambiente belysning | Massage i førersæde |
| Android auto | Massage i forsæder |
| Antispin | Matrix LED forlygter |
| App integration | Mørk loftbeklædning |
| Apple carplay | Mørktonede ruder i bag |
| Auto hold | Multifunktionsrat |
| Automatgear | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatisk lys | Navigation |
| Automatisk nødassistent | Nøglefri adgang |
| Bakkamera | Nøglefri tænding |
| Blindvinkelassistent | Panoramatag |
| Centrallås | Parkeringssensor (bag) |
| DAB+ Radio | Parkeringssensor (for) |
| Dæktryksmåler | Pilotsæder |
| Delalcantaraindtræk | Regnsensor |
| Dellæderindtræk | Sædebetræk, dellæder |
| Digitalt cockpit | Sædevarme |
| El betjent bagklap | Skiltegenkendelse |
| El indst. førersæde | Splitbagsæde |
| El indst. førersæde m. memory | Sportssæder |
| El indst. forsæder | Stemmebetjening |
| El-justerbar lændestøtte | Svingbart træk (elektrisk) |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Svingbart træk (manuelt) |
| El-ruder | Tågelygter |
| El-sidespejle m. varme | Tagræling |
| Elektrisk kabinevarmer | Tonede ruder |
| Elektrisk parkeringsbremse | Træk |
| Elsæder | Træthedsregistrering |
| ESP / ESC | Udv. temp. måler |
| Fartpilot | USB C tilslutning |
| Fjernb. centrallås | Varme i rat |
| Fjernlysassistent | Varmepumpe |
| Fuld LED forlygter | Vognbaneassistent |
| Fuldaut. klima |