VW ID.477 1ST Pro Performance Max 5d
Kontantpris(Engros/CVR)
164.800 kr.Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 7/2021 |
| Kilometertal | 109.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 490 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 184 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
BEMÆRK PRO PERFORMANCE MAX MED EN MASSE LÆKERT UDSTYR
BILEN HAR SVINGBART TRÆK
BILEN LEVERES NYYSNET.
BILEN SÆLGESE ENGROS TIL CVR NUMMER UDEN GARANTI ELLER REKLAMATIONSRET.
✅SVINGBART TRÆK
✅GLASTAG
✅HEAD UP DISPLAY
✅ADAPTIV FARTPILOT
✅ MASSAGE PÅ FØRERSÆDE
✅MEMORY SÆDER
✅BAK KAMERA
✅INDBYGGET NAVIGATION
✅FOR SAMT BAG SENSOR
✅APPLE CARPLAY SAMT ANDROID AUTO
✅VARME I SÆDER SAMT RAT
✅NØGLEFRI ADGANG
✅NØGLEFRI START
✅EL-KLAPBARE SIDESPEJLE
✅DELLÆDER KABINE
✅OG MEGET MEGET MERE
HUSK VI TAGER GERNE DIN GAMLE BIL I BYTTE UANSET ALDER OG STAND
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Automatgear |
|---|