VW ID.477 1ST Pro Performance 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 12/2022 |
| Kilometertal | 43.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 490 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 184 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Gråmetal |
Beskrivelse
Denne super fede ID.4 1ST Pro Performance skal opleves! Her får du en flot bil med masser af godt udstyr, kørekomfort og smarte detaljer.
Beskatning fra kun 2.499,- pr. måned!
Highlights:
- Komfortpakke Plus
- Sportspakke
- Varmepumpe
- 360° kamera
- Adaptiv fartpilot
- Glastag
- Svingbart træk (elektrisk)
- Varme i rat
- El indst. sportsforsæder m. memory og massage i førerside
- Sædevarme i front
- Head-up display
- Keyless Advanced
- Matrix LED forlygter
- Blindvinkelsassistent
- Vognbaneassistent
- El bagklap
- Aut. nedbl. bakspejl
- 19" alufælge
Mulighed for udvidet garanti!
FINANISEL LEASING:
Udbetaling DKK: 40.000, - + moms
12 mdr. á DKK 2.599, - + moms
Restværdi: 167.000,- + moms
OPERATIONEL LEASING
Udbetaling DKK: 40.000, - + moms
36 mdr. á DKK 4.099, - + moms
25.000 km årligt.
Vi indestår for restværdien!
Andet udstyr:
kørecomputer, multifunktionsrat, digitalt cockpit, læderrat, alcantaraindtræk, 3 zone klima, 360° kamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), mørktonede ruder i bag, ambiente belysning, adaptiv fartpilot, svingbart træk (elektrisk), android auto, apple carplay, dab radio, navigation, musikstreaming via bluetooth, varme i rat, fjernlysassistent, 4x el-ruder, tagræling, el betjent bagklap, el-klapbare sidespejle, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, trådløs mobilopladning, headup display, aut. nedbl. bakspejl, isofix, justerbar lændestøtte, massage i førersæde, træthedsregistrering, glastag, nøglefri adgang, fjernb. centrallås, centrallås, nøglefri tænding, sædevarme, sportssæder, stemmebetjening, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, varmepumpe, matrix led forlygter, usb-c tilslutning, 19" alufælge
Vi tager forbehold for tryk- og tastefejl*
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 543 liter |
| Vægt | 2.085 kg |
| Bredde | 185 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Justerbar lændestøtte |
|---|---|
| 3 zone klima | Klimaanlæg, 3-zonet |
| 360° kamera | Kørecomputer |
| 4x el-ruder | Læderrat |
| ABS-bremser | Massage i førersæde |
| Adaptiv fartpilot | Matrix LED forlygter |
| Alcantaraindtræk | Mørktonede ruder i bag |
|---|---|
| Alufælge | Multifunktionsrat |
| Ambiente belysning | Musikstreaming via bluetooth |
| Android auto | Navigation |
| Apple carplay | Nøglefri adgang |
| Aut. nedbl. bakspejl | Nøglefri tænding |
| Automatgear | Panoramatag |
| Bakspejl m. nedbl. | Parkeringssensor (bag) |
| Blindvinkelassistent | Parkeringssensor (for) |
| Centrallås | Sædevarme |
| DAB radio | Sportssæder |
| Digitalt cockpit | Stemmebetjening |
| El betjent bagklap | Svingbart træk (elektrisk) |
| El indst. førersæde m. memory | Tagræling |
| El indst. forsæder | Tonede ruder |
| El-klapbare sidespejle | Trådløs mobilopladning |
| Elsæder | Træthedsregistrering |
| Fjernb. centrallås | USB C tilslutning |
| Fjernlysassistent | Varme i rat |
| Head-up display | Varmepumpe |
| Isofix | Vognbaneassistent |
Leasing
- Leasing typeFinansiel, ekskl. moms
- Månedlig ydelse2.599 kr.
- Førstegangsydelse40.000 kr.
- Totalpris i løbetiden71.188 kr.
- Restværdi(køber hæfter) 167.000 kr.
- Løbetid12 mdr.
- Antal kilometer inkluderetIkke relevant
- ForsikringIkke inkluderet
- Service og vedligeholdIkke inkluderet