VW ID.377 Pro S 5d
Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 3/2022 |
| Kilometertal | 137.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 550 km |
| Batterikapacitet | 77,0 kWh |
| Energiforbrug | 158 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | 125 kW |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 7,9 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | Grå |
Beskrivelse
Bilen kan ses og prøves på:
📍 Grindstedvej 2, 9310 Vodskov
Kontakt os på:
📞 +45 96 39 16 16
📧 info@kautok.dk
_______________________________________
⚡ WLTP/oplyst-rækkevidde: 552 km
⚡ Ladetype: 3
⚡ Batterikapacitet: 77 Kwh
________________________________________
- Stort Batteri 77 kwh.
- Serviceret v/132.000.km
- Automatgear.
- Apple CarPlay, App integration, Android Auto.
- Fartpilot adaptiv.
- Klimaanlæg.
________________________________________
Fordele ved at handle hos Kinnerup Autokommission 🟠
Lav pris 💰
Vi sælger i kommission, og derfor er priserne ofte lavere end hos traditionelle bilforhandlere.
Attraktiv finansiering 💳
Vi tilbyder finansiering gennem Santander Bank, både med og uden udbetaling.
Tryghed med ejerskifteforsikring 🛡️
Mulighed for Autoconcept Ejerskifteforsikring, som kan dække uventede reparationsomkostninger helt op til kilometertælleren siger: 300.000 km.
Vi tager gerne din bil i bytte 🔄
Hurtig vurdering og fair pris.
Levering 🚛
Levering i hele Jylland for kun 1.495,-
Levering på Fyn & Sjælland for kun 1.995,-
🎥 Videofremvisning muligt
Hvis du ikke har mulighed for at komme og bese bilen, kan vi lave en videofremvisning for dig!
________________________________________
Bemærk ⚠️
Der tages forbehold for taste - og beskrivelsesfejl i annoncen.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 340.815 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | 385 liter |
| Vægt | 1.794 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 426 cm |
|---|---|
| Højde | 157 cm |
| Lasteevne | 466 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 19 tommer Alufælge | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| 4x el-ruder | Fuldaut. klima |
| 7 personers | Håndfrit til mobil |
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
| Adaptiv fartpilot | Isofix |
| Adaptiv undervogn | Kørecomputer |
| Airbags | Læderrat |
|---|---|
| Aircondition | LED baglygter |
| Alufælge | LED Kørelys |
| Android auto | Mørk loftbeklædning |
| Antispin | Navigation |
| App integration | Nøglefri tænding |
| Apple carplay | Parkeringssensor (bag) |
| Aut. nedbl. bakspejl | Parkeringssensor (for) |
| Auto hold | Regnsensor |
| Auto. nødbremse | Sædebetræk, stof |
| Automatgear | Sædevarme |
| Automatisk nødbremsesystem | Skiltegenkendelse |
| Bagagerumsdækken | Splitbagsæde |
| Bakspejl m. nedbl. | Stemmebetjening |
| Centrallås | Stofindtræk |
| DAB radio | Trådløs mobilopladning |
| Dæktryksmåler | Træthedsregistrering |
| Digitalt cockpit | Udv. temp. måler |
| El-klapbare sidespejle m. varme | USB C tilslutning |
| Elektrisk parkeringsbremse | Varme i rat |
| ESP / ESC | Vognbaneassistent |
| Fartpilot |