VW ID.358 Style Pro 5d
Detaljer
| Modelår | 2024 |
|---|---|
| 1. registrering | 7/2024 |
| Kilometertal | 20.500 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 429 km |
| Batterikapacitet | 58,0 kWh |
| Energiforbrug | 151 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 7,3 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
Dansk bil fra ny, adaptiv fartpilot, varmepumpe, sædevarme, varme i rat, 360° kamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), skiltegenkendelse, matrix led forlygter, 18" alufælge, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, regnsensor, semi-automatisk parkeringssystem, dæktryksmåler, træthedsregistrering, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, automatisk nødassistent, apple carplay, android auto, dab radio, håndfrit til mobil, usb-c tilslutning, musikstreaming via bluetooth, navigation, led baglygter, mørktonede ruder i bag, el-klapbare sidespejle m/varme, ambiente belysning, automatgear, 2 zone klima, nøglefri adgang, nøglefri tænding, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, app integration, isofix,
✅VI TAGER ALLE TYPER AF BILER I BYTTE,
✅VI TILBYDER BILLIG FINANSIERING MED OG UDEN UDBETALING,
✅ANSØG LET PÅ NORDAHLSBILER.DK,
✅KONTAKT 41456000 FOR YDERLIGERE INFO,
✅SE FLERE BILER PÅ NORDAHLSBILER.DK
✅ALLE VORES BILER KAN LEVERES I HELE DK FOR FRA 1500,-kr.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | 385 liter |
| Vægt | 1.754 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 426 cm |
|---|---|
| Højde | 157 cm |
| Lasteevne | 526 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 18 tommer Alufælge | Klimaanlæg, 2-zonet |
|---|---|
| 2 zone klima | Læderrat |
| 360° kamera | LED baglygter |
| 4x el-ruder | Matrix LED forlygter |
| ABS-bremser | Mørktonede ruder i bag |
| Adaptiv fartpilot | Multifunktionsrat |
| Airbags | Musikstreaming via bluetooth |
|---|---|
| Alufælge | Navigation |
| Ambiente belysning | Nøglefri adgang |
| Android auto | Nøglefri tænding |
| Antispin | Parkeringssensor (bag) |
| App integration | Parkeringssensor (for) |
| Apple carplay | Regnsensor |
| Auto. nødbremse | Sædebetræk, stof |
| Automatgear | Sædevarme |
| Automatisk lys | Semi-automatisk parkeringssystem |
| Automatisk nødassistent | Skiltegenkendelse |
| Automatisk nødbremsesystem | Splitbagsæde |
| DAB radio | Stofindtræk |
| Dæktryksmåler | Tonede ruder |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Træthedsregistrering |
| Elektrisk parkeringsbremse | Udv. temp. måler |
| ESP / ESC | USB C tilslutning |
| Fjernlysassistent | Varme i rat |
| Håndfrit til mobil | Varmepumpe |
| Højdejust. forsæde | Vognbaneassistent |
| Isofix |