VW ID.358 Pro Performance 5d
Kontantpris
149.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2022 |
| Kilometertal | 85.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 422 km |
| Batterikapacitet | 58,0 kWh |
| Energiforbrug | 156 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 204 hk/310 nm |
| Acceleration | 7,9 sek. |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | Grå |
Beskrivelse
🟢 FULD LED-FORLYGTER
🟢 ADAPTIV FARTPILOT
🟢 SÆDEVARME
🟢 BAKKAMERA
🟢 PARKERINGSSENSOR FOR & BAG
🟢 NAVIGATION
🟢 APPLE CARPLAY
🟢 ANDROID AUTO
🟢 FULDAUTOMATISK KLIMA
🟢 NØGLEFRI ADGANG & START
🟢 VARME I RAT
🟢VOGNBARNEASSISENT
🟢 HAR DU EVENTUELT OVERVEJET ?
Udvidet garanti i op til 48 mdr.
Vinterhjul
Undervognsbehandling
Ladeboks
Kom gerne forbi butikken, eller giv os et kald på telefon.
🟢 ØKONOMI
Attraktiv finansiering tilbydes.
Kontakt os for et skræddersyet tilbud.
🟢 FOR NÆRMERE INFO
Ring til Tel: +45 60 13 13 48
Der tages forbehold for tastefejl
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 320.815 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | 385 liter |
| Vægt | 1.794 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 426 cm |
|---|---|
| Højde | 157 cm |
| Lasteevne | 466 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Elektrisk parkeringsbremse |
|---|---|
| 4x el-ruder | ESP / ESC |
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
| Adaptiv fartpilot | Fuld LED forlygter |
| Airbags | Fuldaut. klima |
| Aircondition | Håndfrit til mobil |
| Alcantaraindtræk | Højdejust. forsæde |
|---|---|
| Ambiente belysning | Internet |
| Android auto | Isofix |
| Antispin | Klimaanlæg, 2-zonet |
| Apple carplay | Kørecomputer |
| Aut. nedbl. bakspejl | Læderrat |
| Auto. nødbremse | LED Kørelys |
| Automatgear | Mørk loftbeklædning |
| Automatisk lys | Multifunktionsrat |
| Automatisk nødbremsesystem | Musikstreaming via bluetooth |
| Bagagerumsdækken | Navigation |
| Bakspejl m. nedbl. | Nøglefri adgang |
| Centrallås | Parkeringssensor (bag) |
| DAB radio | Parkeringssensor (for) |
| DAB+ Radio | Regnsensor |
| Dæktryksmåler | Sædebetræk, dellæder |
| Dellæderindtræk | Sædevarme |
| Digitalt cockpit | Semi-automatisk parkeringssystem |
| El-klapbare sidespejle | Skiltegenkendelse |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Træthedsregistrering |
| El-sidespejle | Varme i rat |
| El-sidespejle m. varme | Vognbaneassistent |