Toyota Aygo1,0 VVT-i x 5d
Kontantpris
54.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2015 |
|---|---|
| 1. registrering | 3/2015 |
| Kilometertal | 94.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 26,3 km/l |
| CO2 udledning | 87 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 69 hk/95 nm |
| Acceleration | 14,0 sek. |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
Toyota Aygo 1,0 VVT-i x
94.000 km
🏎️ Auto-House Køge🏎️
📞 56 63 32 44📞
⭐Highlights⭐
✓ Aircondition
✓ Musikstreaming via bluetooth
✓ Multifunktionsrat
✓ Fjernb. centrallås
Kig forbi vores forretning og se det brede udvalg af biler.
🚩Høgevej 1 - 3, 4600 Køge🚩
⌚Mandag til Fredag 09:00 – 18:00 & Lørdag til Søndag 10:00 – 16:00⌚
Eller find os på vores hjemmeside auto-house.dk
Fuld udstyrsliste:
bagagerumsdækken, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle, tågelygter, aircondition, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, isofix, airbag, antispin, esp
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 94.995 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 880 kg |
| Bredde | 162 cm |
| Længde | 343 cm |
|---|---|
| Højde | 147 cm |
| Lasteevne | 360 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| Airbags | Højdejust. førersæde |
| Aircondition | Isofix |
| Antispin | Multifunktionsrat |
| AUX tilslutning | Musikstreaming via bluetooth |
| Bagagerumsdækken | Sædebetræk, stof |
| DAB radio | Stofindtræk |
|---|---|
| El-ruder | Tågelygter |
| El-sidespejle | Udv. temp. måler |
| ESP / ESC | USB A tilslutning |
| Fjernb. centrallås | USB tilslutning |