Suzuki Wagon R+1,3 GL 5d
Kontantpris
7.500 kr.Detaljer
| Modelår | 2001 |
|---|---|
| 1. registrering | 6/2001 |
| Kilometertal | 250.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 16,4 km/l |
| CO2 udledning | 147 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 3.480 kr. / år |
| Ydelse | 76 hk/115 nm |
| Acceleration | 12,8 sek. |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 650 kg |
| Farve | Turkis |
Beskrivelse
A F H E N T N I N G S T I L B U D !! E N G R O S T I L C V R !!
Reg.nr: CM20127
Senest synet: 22-02-2024
stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, soltag, tågelygter, træk, centrallås, el-ruder, cd/radio, db. airbags, el-sidespejle
Stengaard Biler er medlem af Autobranchen Danmark!
Finansering tilbydes fra 0, -kr i udbetaling og lav rente.
Forsikring fra 3.199, - om året i fuld kasko(elite-bilister)! Eller kun 269, -kr om måneden!
Vi tager gerne din bil i bytte.
Se alle vores biler på www.StengaardBiler.dk
Eller kom ud og besøg os på Fjeldhammervej 23,
2610 Rødovre.
Vi har åbent:
Mandag til Fredag; 10:00 - 17:00.
Lørdag; Efter aftale.
Søndag; 12:00-16:00
Forbehold for tastefejl.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 129.992 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | MPV |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 925 kg |
| Bredde | 162 cm |
| Længde | 350 cm |
|---|---|
| Højde | 170 cm |
| Lasteevne | 425 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 650 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | 41 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Intelligent hastighedsassistent |
|---|---|
| CD/radio | Sædebetræk, stof |
| Centrallås | Soltag |
| El-ruder | Splitbagsæde |
| El-sidespejle | Stofindtræk |
| Fjernb. centrallås | Tågelygter |
| Højdejust. førersæde | Træk |
|---|