Suzuki Vitara1,4 mHybrid Adventure 5d
Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2020 |
| Kilometertal | 86.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 17,5 km/l |
| CO2 udledning | 114 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.520 kr. / år |
| Ydelse | 129 hk/235 nm |
| Acceleration | 9,5 sek. |
| Tophastighed | 190 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.200 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
⭐HIGHLIGHTS⭐️
✅ SERVICE OVERHOLDT
✅ LEVERES NYSYNET & NYSERVICERET
✅ SOLTAG
✅ ADAPTIV FARTPILOT
✅ BAKKAMERA
✅ KLIMAANLÆG
✅ APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO
✅ LED KØRELYS
✅ NØGLEFRI BETJENING
✅ 17" ALUFÆLGE
OG MEGET MERE!
Attraktiv finansiering tilbydes,
Vi tager gerne din brugte bil i bytte evt som udbetaling, evt. uden udbetaling, for fremvisning ring venligst på 97154456,
åbent mandag - torsdag 8:00-17:00, fredag 8:00-16:00 samt søndag 13.00-16.00, www.auto-ikast.dk
AUTOGAARDEN IKAST – Hvorfor vælge os?
• Mere end 40års erfaring på samme adresse
• Personlighed gør forskellen
• Vi gennemgår altid alle biler på vores værksted inden salg
• Alle biler er top-klargjorte ved levering
• Vi tilbyder altid markedets bedste finansiering
• Altid gode tilbud på forsikring både som ny eller erfaren bilist
• Alle byttebiler er velkomne
• Vi står klar med hjælp til din næste bil.,
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 250.810 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 375 liter |
| Vægt | 1.140 kg |
| Bredde | 178 cm |
| Længde | 417 cm |
|---|---|
| Højde | 160 cm |
| Lasteevne | 630 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.200 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 47 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 17 tommer Alufælge | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| 3 individuelle sæder i bag | Fuld LED forlygter |
| 4x el-ruder | Fuldaut. klima |
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
| Adaptiv fartpilot | Isofix |
| Adaptiv fartpilot med kø-assistent | Læderrat |
| Aftageligt træk | LED baglygter |
|---|---|
| Airbags | LED Kørelys |
| Alarm | Mørktonede ruder i bag |
| Alufælge | Multifunktionsrat |
| Android auto | Navigation |
| Anhængertræk, aftagl. | Nøglefri adgang |
| Antispin | Nøglefri tænding |
| Apple carplay | Parkeringssensor (bag) |
| Bagagerumsdækken | Parkeringssensor (for) |
| Bakkamera | Regnsensor |
| Centrallås | Sædevarme |
| DAB+ Radio | Splitbagsæde |
| Delalcantaraindtræk | Tågelygter |
| El-klapbare sidespejle | Tagræling |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Tonede ruder |
| El-ruder | Udv. temp. måler |
| El-sidespejle m. varme | USB A tilslutning |
| El-soltag | USB tilslutning |
| ESP / ESC | Varme i rat |
| Fartpilot | Vognbaneassistent |