Suzuki Swift1,3 GL-A aut. 3d
Kontantpris
33.000 kr.Detaljer
| Modelår | 2006 |
|---|---|
| 1. registrering | 7/2006 |
| Kilometertal | 129.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 16,4 km/l |
| CO2 udledning | 140 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 3.480 kr. / år |
| Ydelse | 92 hk/116 nm |
| Acceleration | 11,0 sek. |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
01-04-2026 NYSYNET,
SERVICE OK, TILDLIGERE UNDERVOGNSBEHANDLET,
læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, splitbagsæde, helårshjul, el-sidespejle, aftageligt træk, centrallås, fjernb. centrallås, el-ruder, cd/radio, automatisk lys, airbag, esp
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 154.986 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 950 kg |
| Bredde | 169 cm |
| Længde | 370 cm |
|---|---|
| Højde | 150 cm |
| Lasteevne | 525 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 45 l |
| Døre | 3 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | El-sidespejle |
|---|---|
| Aftageligt træk | ESP / ESC |
| Airbags | Fjernb. centrallås |
| Anhængertræk, aftagl. | Helårshjul |
| Antispin | Højdejust. førersæde |
| Automatgear | Højdejust. forsæde |
| Automatisk lys | Læderrat |
|---|---|
| CD/radio | Sædebetræk, stof |
| Centrallås | Splitbagsæde |
| El-ruder | Stofindtræk |