Suzuki Swift1,2 GL ECO+ 5d
Kontantpris
34.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2012 |
|---|---|
| 1. registrering | 4/2012 |
| Kilometertal | 220.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 20,4 km/l |
| CO2 udledning | 113 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 94 hk/118 nm |
| Acceleration | 12,3 sek. |
| Tophastighed | 165 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Highlights:
✅ Lev. nyserviceret og nysynet
✅ Velholdt og velkørende
✅ Aircondition
✅ Anhængertræk
✅ Sædevarme
✅ Fartpilot
Udstyr:
- Metallak
- Alufælge
- Sædevarme
- Håndfrit til mobil
- Regnsensor
- Automatisk lys
- CD/radio
- El-spejle
- 4x el-ruder
- Tågelygter
- Centrallås
- Kopholder
- Isofix -
- Kørecomputer
- ESP
- Servo
- Højdejusterbart førersæde
- Ikke ryger
- Læderrat
- Airbag
- ABS
Ønsker du at se nærmere på eller prøvekøre en bil? Så anbefaler vi at booke en aftale med en af vores salgskonsulenter. På den måde er vi sikre på, at bilen står klar til dig – og du undgår unødvendig ventetid.
✔️ VI TAGER DIN BIL I BYTTE
| Vivabiler.dk | 31314943 | info@vivabiler.dk |
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 154.989 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Halvkombi |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.035 kg |
| Bredde | 170 cm |
| Længde | 385 cm |
|---|---|
| Højde | 151 cm |
| Lasteevne | 445 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 42 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4x el-ruder | ESP / ESC |
|---|---|
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
| Airbags | Håndfrit til mobil |
| Aircondition | Isofix |
| Alufælge | Kørecomputer |
| Antispin | Lygtevasker |
| CD | Musikstreaming via bluetooth |
|---|---|
| CD afspiller | Sædevarme |
| CD/radio | Sportssæder |
| Centrallås | Træk |
| Dobbelt bagagerumsbund | Vinterhjul |
| El-ruder |