Suzuki Celerio1,0 Comfort 5d
Kontantpris
49.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2015 |
|---|---|
| 1. registrering | 9/2016 |
| Kilometertal | 159.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 23,3 km/l |
| CO2 udledning | 99 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 68 hk/90 nm |
| Acceleration | 13,5 sek. |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 400 kg |
| Farve | Gråmetal |
Beskrivelse
LEVERES NYSYNET OG NYSERVICERET✅
✅ - Aircondition
✅ - Musikstreaming via bluetooth
✅ - El-ruder
✅ - Læderrat
✅ - Helårshjul
✅ - Træk
kørecomputer, højdejust. forsæder, splitbagsæde, læderrat, bagagerumsdækken, stofindtræk, højdejust. førersæde, helårshjul, aircondition, fjernb. centrallås, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, aux tilslutning, cd/radio, 6 airbags, esp, dæktryksmåler, isofix
🚘 Vi tager din bil i bytte!
Hesselager Biler
Vallensbækvej 44, 2625 Vallensbæk
📞 50 22 44 33
⏱️ Åbningstider:
Mandag - fredag: 10:00 - 17:30
Lørdag & søndag: 11:00 - 16:00
Vi tager forbehold for tastefejl.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 89.987 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 880 kg |
| Bredde | 160 cm |
| Længde | 360 cm |
|---|---|
| Højde | 154 cm |
| Lasteevne | 380 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 400 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 6 airbags | Helårshjul |
|---|---|
| ABS-bremser | Højdejust. førersæde |
| Aircondition | Højdejust. forsæde |
| Antispin | Isofix |
| AUX tilslutning | Kørecomputer |
| Bagagerumsdækken | Læderrat |
| CD/radio | Musikstreaming via bluetooth |
|---|---|
| Dæktryksmåler | Sædebetræk, stof |
| El-ruder | Splitbagsæde |
| ESP / ESC | Stofindtræk |
| Fjernb. centrallås |