Suzuki Celerio1,0 Comfort 5d
Kontantpris(Kommissionssalg)
54.800 kr.Detaljer
| Modelår | 2015 |
|---|---|
| 1. registrering | 11/2015 |
| Kilometertal | 37.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 27,8 km/l |
| CO2 udledning | 99 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 68 hk/90 nm |
| Acceleration | 13,5 sek. |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 400 kg |
| Farve | Koksmetal |
Beskrivelse
((WEEKENDTILBUD))
BILLIG I EJERAFGIFT HVERT HALVE ÅR 420 KR
24,4 KM/L
BEMÆRKNING KM KUN 37000 1 EJER A-S-O
DATO FOR SENESTE GODKENDELSE VED
SYN 21-10-2025
SUZUKI CELERIO 1,0 BENZIN 68 HK 5 PERS 5 DØRS
DK BILLIGSTE
A/C
ABS-bremser
Antispin
Automatisk lys
Centrallås
2XElruder
CD/radio/
bluetooth
Højdejust. forsæde
Infocenter
Isofix
5 gear
Kørecomputer
stofindtræk
Service ok
Servo
kopholder
Startspærre
hvide blink
indfarvede kofangere
ikke ryger
Meget pæn og velholdt.Kører got
tidligere undervognsbehandlet 2X
(( SÆLGES FOR KUNDE))
REG FØRSTE 17-11-2015
KØR HJEM PÅ PLADER KUN OMREGISTRERING 380KR
, kørecomputer, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, helårshjul, led kørelys, aircondition, el-ruder, usb-a tilslutning, aux tilslutning, håndfrit til mobil
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 89.987 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 880 kg |
| Bredde | 160 cm |
| Længde | 360 cm |
|---|---|
| Højde | 154 cm |
| Lasteevne | 380 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 400 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Kørecomputer |
|---|---|
| Aircondition | LED Kørelys |
| AUX tilslutning | Sædebetræk, stof |
| El-ruder | Splitbagsæde |
| Håndfrit til mobil | Stofindtræk |
| Helårshjul | USB A tilslutning |
| Højdejust. førersæde | USB tilslutning |
|---|