Suzuki Alto1,0 Comfort 5d
Kontantpris
14.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2009 |
|---|---|
| 1. registrering | 7/2009 |
| Kilometertal | 255.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 22,7 km/l |
| CO2 udledning | 101 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 68 hk/90 nm |
| Acceleration | 14,0 sek. |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 200 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Holder syn til Juni 2027
14 Mdr til syn
Billig afgift kun 460 kr Halv årligt
Velkørende bil med billig afgift og langt på literen
Isofix
Servo
Abs
Vi har nummerplader på lager så bilen kan komme med hjem samme dag
For mere information eller fremvisning giv et kald på 60576920
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 114.995 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 830 kg |
| Bredde | 160 cm |
| Længde | 350 cm |
|---|---|
| Højde | 147 cm |
| Lasteevne | 420 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 200 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser |
|---|