Seat Mii1,0 60 Style eco 5d
Kontantpris
47.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2015 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2015 |
| Kilometertal | 172.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 24,4 km/l |
| CO2 udledning | 94 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 60 hk/92 nm |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Tophastighed | 161 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | - |
| Farve | - |
Beskrivelse
Velholdt Seat Mii med eftermonteret FARTPILOT og står på ALUFÆLGE samt næsten nye vinterhjul medfølger.
Fremhævet udstyr:
- Eftermonteret fartpilot
- Undervognsbehandlet
- Næsten nye vinterhjul medfølger
- Navigation
- Aircondion
Hvis du/I har brug for finansering af bilen har vi også en løsning her til. Vi kan både tilbyde med eller uden udbetaling.
Derudover tilbyder vi også at tage din egen bil i bytte.
Ring eller skriv og vi finder et tidspunkt, hvor du/I kan komme og opleve bilen og tage en tur i den. Ring eller skriv på enten 40969200 eller 2618078 og vi finder et tidspunkt, hvor du/I kan se bilen.
Der tages forbehold for eventuelle tastefejl.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 102.402 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 940 kg |
| Bredde | 164 cm |
| Længde | 356 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 350 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser |
|---|