Peugeot 20081,2 e-THP 110 Allure Sky 5d
Detaljer
| Modelår | 2017 |
|---|---|
| 1. registrering | 8/2017 |
| Kilometertal | 104.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 22,7 km/l |
| CO2 udledning | 101 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 110 hk/205 nm |
| Acceleration | 9,9 sek. |
| Tophastighed | 188 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.250 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
PÅ LAGER OG KLAR TIL LEVERING INDENFOR 2 HVER DAGE!!🚗
FINANSERING IGENNEM SANTANDER MED ATTRAKTIV RENTE!
💥HIGHLIGHTS PÅ BILEN💥
✅AIRCONDITON
✅LANGT PÅ LITEREN
✅BILEN LEVERES NYSYNET OG NYSERVICERET
🟢 Byttebil & Finansiering.
Taastrup Bilsalg tilbyder finansering med blot 0 kroner i udbetaling,
Vi tager gerne i mod din gamle bil uanset om standen er god eller dårlig tilbyder vi en fair pris!
BESØG OS PÅ VANDMESTERVEJ 21, 2630 TAASTRUP
ÅBNINGSTIDER
MANDAG-FREDAG 8:00-16:00
LØRDAG 10:00-13:00
SØNDAG 12:00-15:00
RING PÅ 53430902
(vi tager forbehold for tastefejl)
kørecomputer, alufælge, træk, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, el-ruder, cd, cd/radio, håndfrit til mobil, navigation, android auto, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, airbag, esp, isofix, dæktryksmåler, bakkamera, parkeringssensor (bag)
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 204.991 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.275 kg |
| Bredde | 174 cm |
| Længde | 416 cm |
|---|---|
| Højde | 156 cm |
| Lasteevne | 380 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.250 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 45 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | El-ruder |
|---|---|
| Airbags | ESP / ESC |
| Aircondition | Fartpilot |
| Alufælge | Fjernb. centrallås |
| Android auto | Håndfrit til mobil |
| Antispin | Isofix |
| Apple carplay | Kørecomputer |
|---|---|
| Bakkamera | Musikstreaming via bluetooth |
| CD | Navigation |
| CD afspiller | Parkeringssensor (bag) |
| CD/radio | Sædevarme |
| Centrallås | Træk |
| Dæktryksmåler |