Opel Mokka-e50 GS Line 5d
Detaljer
| Modelår | 2023 |
|---|---|
| 1. registrering | 8/2023 |
| Kilometertal | 100 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 335 km |
| Batterikapacitet | 45,0 kWh |
| Energiforbrug | 159 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 7,4 kW |
| Hurtig opladning DC | 74 kW |
| Opladningstid DC 10-80% | 28 min |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 136 hk/260 nm |
| Acceleration | 9,0 sek. |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | Gråmetal |
Beskrivelse
🔧 Udstyrshighlights
• Adaptiv fartpilot
• Fjernlysassistent
• Blindvinkelsassistent
• Vognbaneassistent
• Bakkamera
• Apple Carplay / Android Auto
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, el-klapbare sidespejle, alufælge, 17" alufælge, led kørelys, fuld led forlygter, mørktonede ruder i bag, automatgear, varme i rat, fuldaut. klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, app integration, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, træthedsregistrering, isofix, fjernlysassistent, airbag, antispin, esp, blindvinkelsassistent, vognbaneassistent, automatisk nødassistent, automatisk lys
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 310 liter |
| Vægt | 1.498 kg |
| Bredde | 179 cm |
| Længde | 415 cm |
|---|---|
| Højde | 152 cm |
| Lasteevne | 517 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 17 tommer Alufælge | Fuldaut. klima |
|---|---|
| 4x el-ruder | Håndfrit til mobil |
| ABS-bremser | Højdejust. forsæde |
| Adaptiv fartpilot | Isofix |
| Airbags | Justerbar lændestøtte |
| Alufælge | Kørecomputer |
| Android auto | Læderrat |
|---|---|
| Antispin | LED Kørelys |
| App integration | Mørk loftbeklædning |
| Apple carplay | Mørktonede ruder i bag |
| Aut. nedbl. bakspejl | Multifunktionsrat |
| Automatgear | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatisk lys | Navigation |
| Automatisk nødassistent | Nøglefri tænding |
| Bagagerumsdækken | Parkeringssensor (bag) |
| Bakkamera | Regnsensor |
| Bakspejl m. nedbl. | Sædebetræk, dellæder |
| Blindvinkelassistent | Sædevarme |
| Centrallås | Skiltegenkendelse |
| DAB radio | Splitbagsæde |
| Dæktryksmåler | Tonede ruder |
| Dellæderindtræk | Træthedsregistrering |
| El-klapbare sidespejle | Udv. temp. måler |
| Elektrisk parkeringsbremse | USB A tilslutning |
| ESP / ESC | USB tilslutning |
| Fjernb. centrallås | Varme i rat |
| Fjernlysassistent | Vognbaneassistent |
| Fuld LED forlygter |