Opel Crossland X1,2 T 130 Elegance aut. 5d
Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 6/2020 |
| Kilometertal | 99.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 15,4 km/l |
| CO2 udledning | 124 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.600 kr. / år |
| Ydelse | 130 hk/1.750 nm |
| Acceleration | 10,2 sek. |
| Tophastighed | 198 km/t |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 840 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
PÅ LAGER OG KLAR TIL LEVERING INDENFOR 2 HVER DAGE!!🚗
FINANSERING IGENNEM SANTANDER MED ATTRAKTIV RENTE!
💥HIGHLIGHTS PÅ BILEN💥
✅AIRCONDITON
✅LANGT PÅ LITEREN
🟢BILEN LEVERES NYSYNET OG NYSERVICERET
🟢 Byttebil & Finansiering.
Taastrup Bilsalg tilbyder finansering med blot 0 kroner i udbetaling,
Vi tager gerne i mod din gamle bil uanset om standen er god eller dårlig tilbyder vi en fair pris!
BESØG OS PÅ VANDMESTERVEJ 21, 2630 TAASTRUP
ÅBNINGSTIDER
MANDAG-FREDAG 8:00-16:00
LØRDAG 10:00-13:00
SØNDAG 12:00-15:00
RING PÅ 53430902
(vi tager forbehold for tastefejl)
FINANSERING ANSØG MED 0KRONER I UDBETALING PÅ https://lendme.dk/partner/taastrup-bilsalg#/house
KLAR TIL LEVERING!
kørecomputer, alufælge, vinterhjul, træk, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, varme i forrude, fartpilot, sædevarme, el-ruder, 4x el-ruder, cd, cd/radio, håndfrit til mobil, navigation, musikstreaming via bluetooth, airbag, isofix, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), bakkamera
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 236.014 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 410 liter |
| Vægt | 1.366 kg |
| Bredde | 177 cm |
| Længde | 421 cm |
|---|---|
| Højde | 161 cm |
| Lasteevne | 439 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 840 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 12 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 45 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4x el-ruder | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| ABS-bremser | Håndfrit til mobil |
| Airbags | Isofix |
| Aircondition | Kørecomputer |
| Alufælge | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatgear | Navigation |
| Bakkamera | Parkeringssensor (bag) |
|---|---|
| CD | Parkeringssensor (for) |
| CD afspiller | Sædevarme |
| CD/radio | Træk |
| Centrallås | Varme i forrude |
| El-ruder | Vinterhjul |
| Fartpilot |