MINI Cooper SEMaximise 3d
Kontantpris
126.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 4/2021 |
| Kilometertal | 66.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (NEDC) 270 km |
| Batterikapacitet | 28,9 kWh |
| Energiforbrug | 148 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 184 hk/270 nm |
| Acceleration | 7,3 sek. |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | Blåmetal |
Beskrivelse
HIGHLIGHTS:
<> Panorama el-soltag
<> Harmon Kardon lydanlæg
<> Apple CarPlay & Android Auto
<> Fartpilot
<> Bak-kamera
<> Sædevarme
<> Fuld LED forlygter (kurve lys)
<> Intelligent safety (frontkollisons advarsel)
<> konge blå
<> 231 Km. WLTP
<> head up display
<> MINI Yours Interiør
<> Sportskabine i sort stof
<> Trådløs opladning af mobiltelefon
<> Multifunktionsrat i nappalæder
<> Ambient belysning
<> varme pump
<> Driving Assistant
<> nye helårsdæk - godkendt
<> og meget mere
Bilen er født med næsten alt i udstyr og leverer masser af køreglæde. den har gået 66300km. jeg sælger fordi jeg skal bruge en større bil. sælger betaler selv for omregistrering. Har du yderligere spørgsmål så kontakt mig på 50503414
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 297.521 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | 211 liter |
| Vægt | 1.365 kg |
| Bredde | 175 cm |
| Længde | 385 cm |
|---|---|
| Højde | 145 cm |
| Lasteevne | 405 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 3 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernlysassistent |
|---|---|
| Aircondition | Fuldaut. klima |
| Alufælge | Head-up display |
| Apple carplay | LED Kørelys |
| Auto. nødbremse | Navigation |
| Automatgear | Nightvision |
| Automatisk lys | Nøglefri tænding |
|---|---|
| Automatisk start/stop | Panoramatag |
| Bakkamera | Parkeringssensor (for) |
| El komfortsæder | Sædevarme |
| El-ruder | Servo |
| El-soltag | Vognbaneassistent |
| Fartpilot | Xenonlygter |