MINI Cooper SEMaximise 3d
Leasing ydelse(Ekskl. moms)
1.995 kr./md.Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 4/2022 |
| Kilometertal | 14.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 226 km |
| Batterikapacitet | 28,9 kWh |
| Energiforbrug | 158 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 184 hk/270 nm |
| Acceleration | 7,3 sek. |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Trækvægt | - |
| Farve | - |
Beskrivelse
Max Garage kvalitetsstempel.
Leveres altid med følgende tryghed.
Tilstandsrapport.
12 måneders forsikringsgaranti.
Leasingforslag.
Udbetaling 25.000.-
Pr. Måned 1.995.-
Restværdi 12 mdr. 130.000.-
Leasingydelser er ex. Moms
Restværdi er inkl. Reg. Afgift og moms.
Tjek Maxgarage.dk
Kontakt: 📞
Søren: 31645403
Torben: 40116167
salg@maxgarage.dk
Fleksible leasingaftaler.
Vi tilbyder leasingaftaler med og uden restværdi indeståelse.
Tjek Maxgarage.dk
kørecomputer, læderrat, sædevarme, fartpilot, 3 zone klima, soltag
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 300.221 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | 211 liter |
| Vægt | 1.340 kg |
| Bredde | 173 cm |
| Længde | 385 cm |
|---|---|
| Højde | 145 cm |
| Lasteevne | 435 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | - |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 3 |
Udstyr og tilbehør
| 3 zone klima | Kørecomputer |
|---|---|
| ABS-bremser | Læderrat |
| Automatgear | Sædevarme |
| Fartpilot | Soltag |
| Klimaanlæg, 3-zonet |
Leasing
- Leasing typeFinansiel, ekskl. moms
- Månedlig ydelse1.995 kr.
- Førstegangsydelse25.000 kr.
- Totalpris i løbetiden48.940 kr.
- Restværdi(køber hæfter) 130.000 kr.
- Løbetid12 mdr.
- Antal kilometer inkluderetIkke relevant
- ForsikringIkke inkluderet
- Service og vedligeholdIkke inkluderet