Mazda 52,0 Touring 7prs 5d
Kontantpris
27.700 kr.Detaljer
| Modelår | 2008 |
|---|---|
| 1. registrering | 10/2008 |
| Kilometertal | 195.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 12,2 km/l |
| CO2 udledning | 188 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 6.800 kr. / år |
| Ydelse | 145 hk/185 nm |
| Acceleration | 10,8 sek. |
| Tophastighed | 196 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.400 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
PÅ LAGER OG KLAR TIL LEVERING INDENFOR 2 HVER DAGE!!🚗
FINANSERING IGENNEM SANTANDER MED ATTRAKTIV RENTE!
💥HIGHLIGHTS PÅ BILEN💥
✅AIRCONDITON
✅LANGT PÅ LITEREN
✅BLUETOOTH
✅BILEN LEVERES NYSERVICERET
🟢 Byttebil & Finansiering.
Taastrup Bilsalg tilbyder finansering med blot 0 kroner i udbetaling,
Vi tager gerne i mod din gamle bil uanset om standen er god eller dårlig tilbyder vi en fair pris!
BESØG OS PÅ VANDMESTERVEJ 21, 2630 TAASTRUP
ÅBNINGSTIDER
MANDAG-FREDAG 8:00-16:00
LØRDAG 10:00-13:00
SØNDAG 12:00-15:00
RING PÅ 53430902
kørecomputer, alufælge, træk, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, el-ruder, airbag, esp, isofix
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | MPV |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.355 kg |
| Bredde | 176 cm |
| Længde | 451 cm |
|---|---|
| Højde | 161 cm |
| Lasteevne | 750 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.400 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | ESP / ESC |
|---|---|
| Airbags | Fartpilot |
| Aircondition | Fjernb. centrallås |
| Alufælge | Isofix |
| Antispin | Kørecomputer |
| Centrallås | Sædevarme |
| El-ruder | Træk |
|---|