Kia Picanto1,1 EX 5d
Kontantpris
11.999 kr.Detaljer
| Modelår | 2005 |
|---|---|
| 1. registrering | 6/2005 |
| Kilometertal | 146.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 20,4 km/l |
| CO2 udledning | 113 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 65 hk/97 nm |
| Acceleration | 15,4 sek. |
| Tophastighed | 154 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 700 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
NYSYNET OG BILLIG AFGIFT , isofix, læderrat, sædevarme, el-ruder, centrallås, el-sidespejle , synet marts 2026 - køb nu og 1 måneds gratis bilforsikring - vi sælger nr plader så du kan køre hjem - se alle vores biler på www.VarmingBiler.dk
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 114.997 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 875 kg |
| Bredde | 160 cm |
| Længde | 350 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 475 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 700 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Nej |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| Centrallås | Isofix |
| El-ruder | Læderrat |
| El-sidespejle | Sædevarme |