Kia Picanto1,0 Exclusive 5d
Detaljer
| Modelår | 2013 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2013 |
| Kilometertal | 189.990 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 23,3 km/l |
| CO2 udledning | 99 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 69 hk/94 nm |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Tophastighed | 153 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 700 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
🔵 Kia Picanto Exclusive 1.0 Topudstyret Keyless/Varme i rat/MM 🔵
Highlights
- Bluetooth
- Aircondition
- Ratvarme
- Keyless
- Isofix
- Multifunktionsrat
- Sædevarme
- Servostyring
- Centrallås - fjernbetjent
- CD/Radio
- El-rudehejs
- Undervognsbehandlet
Attraktiv finansiering med og uden udbetaling tilbydes. Kontakt os for et uforpligtende tilbud. Vi tager gerne din nuværende bil i bytte.
Kontakt:
📞 55 21 48 02📞
🖥Dm-autohuset@outlook.dk
🏡Kongevej 330A Arnum 6510
"Der tages forbehold for tastefejl", sportssæder, mørk loftbeklædning, stofindtræk, træk, fjernb. centrallås, el-ruder, isofix
Generelle modeloplysninger*, læderrat, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, led baglygter, led kørelys, varme i rat, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, varme i forrude, el-ruder, 4x el-ruder, håndfrit til mobil, regnsensor, isofix, airbag, esp
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 127.896 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | Mikro |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 820 kg |
| Bredde | 160 cm |
| Længde | 360 cm |
|---|---|
| Højde | 148 cm |
| Lasteevne | 520 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 700 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 4x el-ruder | Isofix |
|---|---|
| ABS-bremser | Læderrat |
| Airbags | LED baglygter |
| Aircondition | LED Kørelys |
| Alufælge | Multifunktionsrat |
| Antispin | Nøglefri adgang |
| Bagagerumsdækken | Nøglefri tænding |
|---|---|
| Centrallås | Regnsensor |
| El-ruder | Sædebetræk, stof |
| ESP / ESC | Splitbagsæde |
| Fjernb. centrallås | Stofindtræk |
| Håndfrit til mobil | Varme i forrude |
| Højdejust. forsæde | Varme i rat |