Citroën Grand C4 Picasso1,2 PureTech 130 Cool 7prs 5d
Detaljer
| Modelår | 2018 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2018 |
| Kilometertal | 185.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 20,0 km/l |
| CO2 udledning | 115 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 1.600 kr. / år |
| Ydelse | 130 hk/230 nm |
| Acceleration | 11,9 sek. |
| Tophastighed | 201 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.350 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
🚘Vi har adskillige fantastiske biler som denne tilgængelige eller på vej ind. Hvis vi ikke har den specifikke bil på lager, vil vi gerne hjælpe med at skaffe den fra en af vores samarbejdspartnere.✔️ Vi tager gerne imod byttebiler (også som en del af handlen.)✔️
🚘Citroën Grand C4 Picasso 1,2 PureTech 130 Cool 7prs 5d
-1. reg.: -Modelår: 27-02-2018
-Km: 185.000
-Brændstof Benzin
- Manuel Gear
-Motorydelse 130 HK
-Forbrug 20,0 Km/l
-Næste syn bilen lavers ny syn
Udstyr: kørecomputer, højdejust. forsæder, læderrat, 7 personers, 3 individuelle sæder i bag, højdejust. førersæde, stofindtræk, alufælge, træk, tågelygter, led kørelys, led baglygter, el-sidespejle, aircondition, centrallås, udv. temp. måler, 4x el-ruder, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, 2 zone klima, sædevarme, dab radio, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, aux tilslutning, usb-c tilslutning, regnsensor, lygtevasker, airbag, esp, parkeringssensor (bag), isofix
LAVPRIS TILBUD 75.700 Kr.
Bilen befinder sig i denne adresse 📍
-Industriparken 15, 7400 Herning
Hvis du ønsker at bestige denne bil, bedes du venligst kontakte os, inden du kører hjemmefra, for at undgå unødvendig kørsel.📍Telefon +45 53699969 ☎️E-mail Motormatchinfo@gmail.com
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 259.990 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | MPV |
| Bagagerumsstørrelse | 645 liter |
| Vægt | 1.575 kg |
| Bredde | 183 cm |
| Længde | 460 cm |
|---|---|
| Højde | 164 cm |
| Lasteevne | 550 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.350 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 3 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 7 |
| Tankkapacitet | 57 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 2 zone klima | Højdejust. forsæde |
|---|---|
| 3 individuelle sæder i bag | Isofix |
| 4x el-ruder | Klimaanlæg, 2-zonet |
| 7 personers | Kørecomputer |
| ABS-bremser | Læderrat |
| Airbags | LED baglygter |
| Aircondition | LED Kørelys |
|---|---|
| Alufælge | Lygtevasker |
| Antispin | Parkeringssensor (bag) |
| AUX tilslutning | Regnsensor |
| Centrallås | Sædebetræk, stof |
| DAB radio | Sædevarme |
| El-sidespejle | Stofindtræk |
| ESP / ESC | Tågelygter |
| Fartpilot | Træk |
| Fjernb. centrallås | Udv. temp. måler |
| Fuldaut. klima | USB A tilslutning |
| Håndfrit til mobil | USB C tilslutning |
| Højdejust. førersæde | USB tilslutning |