Citroën Berlingo1,6 VTi 98 Feel 5d
Detaljer
| Modelår | 2015 |
|---|---|
| 1. registrering | 11/2015 |
| Kilometertal | 126.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 15,6 km/l |
| CO2 udledning | 147 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 3.480 kr. / år |
| Ydelse | 98 hk/152 nm |
| Acceleration | 12,8 sek. |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.300 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
🐰🥚 ÅBEN HELE PÅSKEN 🥚 🐰
2. APRIL - 6 APRIL 10.00-15.00
⭐ Kan leveres nysynet og nyserviceret
⭐ Tidligere undervognsbehandlet
⭐ Apple Carplay/Android Auto ( Løs skærm )
⭐ Navigation Via Apple Carplay
⭐ Anhængertræk til 1300kg
⭐ Fartpilot
⭐ Aircondition
Øvrige beskrivelse
Kørecomputer, stofindtræk, el-sidespejle, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, el-ruder, cd/radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, isofix, airbag, antispin, esp, sædevarme, højdejust. førersæde, træk
TILVÆLG 100% AUTOTJEK – TRYGHEDSPAKKE 🚙
- Brugtbils-attest hos uvildig synshal
- Bilen bliver nysynet
- Nyt service på bilen
- Forsikringstjek
✅ Alle vores biler er klar til levering samme dag
✅ Finansering med 0 kr i udbetaling
✅ Alle byttebiler købes
✅ Autoriseret CarGarantie-Partner – Driftsforsikring på din nye bil
Hverdag 10.00 - 17.30
Weekend 10.00 - 15.00
Telefon 71 99 28 35
salg@njord-biler.dk
- Undgå at kører forgæves! Ring gerne i forvejen
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 193.368 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | MPV |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.395 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 438 cm |
|---|---|
| Højde | 180 cm |
| Lasteevne | 605 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.300 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 60 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| Airbags | Håndfrit til mobil |
| Aircondition | Højdejust. førersæde |
| Android auto | Isofix |
| Antispin | Kørecomputer |
| Apple carplay | Musikstreaming via bluetooth |
| CD/radio | Navigation |
|---|---|
| Centrallås | Sædebetræk, stof |
| El-ruder | Sædevarme |
| El-sidespejle | Stofindtræk |
| ESP / ESC | Træk |
| Fartpilot | Udv. temp. måler |