Chevrolet Orlando1,8 LS 7prs 5d
Kontantpris
24.999 kr.Detaljer
| Modelår | 2011 |
|---|---|
| 1. registrering | 11/2011 |
| Kilometertal | 249.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 13,7 km/l |
| CO2 udledning | 161 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 5.140 kr. / år |
| Ydelse | 141 hk/176 nm |
| Acceleration | 11,6 sek. |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.100 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
NYE SYN
Servo, fjernb. c.lås, alarm, sædevarme, el-ruder, el-spejle, cd/radio, aux tilslutning, armlæn, sædevame aircondition isofix kopholder, træk, service ok, tidligere undervognsbehandlet.
nysynet den 30 03 2026
Serviceret for nylig ✅
Vi tilbyder markedets skarpeste, attraktive samt fleksible finansiering / MED og UDEN udbetaling - Santander Finans.
Alle bytte biler er velkommen
Mandag - lørdag: 09:00 - 1800 Industrivej 19C 4000 Roskilde Telefon: 93 80 88 51 - Der tages forbehold for tastefejl.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | MPV |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.528 kg |
| Bredde | 184 cm |
| Længde | 465 cm |
|---|---|
| Højde | 163 cm |
| Lasteevne | 640 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.100 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Tankkapacitet | 64 l |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser |
|---|