BMW iX3Charged Plus M-Sport 5d
Kontantpris
319.500 kr.Detaljer
| Modelår | 2022 |
|---|---|
| 1. registrering | 11/2022 |
| Kilometertal | 77.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 453 km |
| Batterikapacitet | 74,0 kWh |
| Energiforbrug | 189 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | - |
| Hurtig opladning DC | - |
| Opladningstid DC 10-80% | - |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 286 hk/400 nm |
| Acceleration | 6,8 sek. |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Trækvægt | 750 kg |
| Farve | Koksmetal |
Beskrivelse
🐣 Påskeåbningstider hos Bredebro Automobiler 🐣
Vi holder åbent i påsken og står klar til at byde jer velkommen i følgende tidsrum.
📅 2. april: kl. 11.00 – 15.00
📅 3. april: kl. 11.00 – 15.00
📅 5. april: kl. 11.00 – 15.00
📅 6. april: kl. 11.00 – 15.00
Kig forbi til en snak, en prøvetur eller se vores udvalg af biler – vi glæder os til at se jer!
Rigtig god påske 🌼
Bredebro Automobiler ApS
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 616.474 kr. |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | SUV |
| Bagagerumsstørrelse | 510 liter |
| Vægt | 2.260 kg |
| Bredde | 189 cm |
| Længde | 473 cm |
|---|---|
| Højde | 167 cm |
| Lasteevne | 465 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 750 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Automatgear |
|---|