Audi Q4 e-tron45 S-line 5d
Detaljer
| Modelår | 2024 |
|---|---|
| 1. registrering | 8/2024 |
| Kilometertal | 15.000 km |
| Drivmiddel | El |
| Rækkevidde | (WLTP) 518 km |
| Batterikapacitet | 76,6 kWh |
| Energiforbrug | 167 Wh/km |
|---|---|
| Hjemmeopladning AC | 11,0 kW |
| Hurtig opladning DC | 175 kW |
| Opladningstid DC 10-80% | 30 min |
| Periodisk afgift | 920 kr. / år |
| Ydelse | 286 hk/- |
| Acceleration | 6,7 sek. |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Trækvægt | 1.000 kg |
| Farve | Sortmetal |
Beskrivelse
⭐️ Attraktiv finansiering fra kun 2,99 % i rente ved 20 % udbetaling ⭐️
✍🏻 Køb nu, betal først til næste måned ved lån uden udbetaling
💵 Lån med eller uden udbetaling
✔️ Finansiering via Santander, AL-Finans og Accept Auto
📆 Hurtig sagsbehandling, få bilen med hjem samme dag.
🔒 TRYGHED & GARANTI
✅ Autoriseret Mobyle forhandler
✅ Køretøjsgaranti med dækning i hele Europa
✅ Mobyle garanti kan tilkøbes – fra kun 7.995,-
✅ Mulighed for op til 4 års garanti på denne bil
ℹ️ Den angivne salgspris er ekskl. Mobyle garanti
🚗 BILENS HØJDEPUNKTER:
✔️ S-line eksteriør
✔️ Interiør med sportssæder i stof
✔️ 360° Kamera
✔️ Adaptiv fartpilot m. kø-funktion
✔️ Komfortåbning af bagklap m. virtuel pedal
✔️ Nøglefri entre & kørsel
✔️ Varmepumpe
✔️ Svingbart træk
✔️ El-klapbare sidespejle m. varme
✔️ Udvidet sikkerhed (Front assist & PreCrash)
✔️ LED forlygter
✔️ LED baglygter
✔️ Automatisk lys
✔️ Coming & leaving home lys
✔️ Apple Carplay & Android Auto
✔️ Vejskiltegenkendelse
✔️ Assistentpakke advanced
✔️ Sikkerhedspakke plus
✔️ Smartphone pakke
✔️ Forstyrrelse & træthedsregistrering
✔️ Parkeringsensor foran & bagved
✔️ Fjernlys assistent
✔️ Udkørsels- & udstigningsadvarsel
✔️ Automatisk nødbremsesystem
✔️ Undvige- & dreje assistent
✔️ Sædevarme
✔️ Tagræling
✔️ Sportsmultifunktionsrat
**OBS UDENLANDSKE UDSTYRSVARIANTER KAN VARIERE FRA DANSKE**
🔁 BYTTEBIL & LEVERING
✔️ Vi tager gerne din bil i bytte, send os info på din bil, og vi giver et bud på den.
✔️ Vi yder landsdækkende levering, og tager gerne din brugte bil med retur.
✔️ Alle vores biler er på lager, klar til prøvekørsel samt levering, ved mindre andet er angivet.
⏰ ÅBNINGSTIDER & KONTAKT
🕘 Man–Fre: 09.00 – 17.30
🕙 Søn: 10.00 – 16.00
📞 Tlf.: 41 130 100
**Der tages forbehold for indtastnings- og beregningsfejl.**
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Personbil |
| Type | CUV |
| Bagagerumsstørrelse | 520 liter |
| Vægt | 2.145 kg |
| Bredde | 187 cm |
| Længde | 459 cm |
|---|---|
| Højde | 162 cm |
| Lasteevne | 515 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.000 kg |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 6 |
| Døre | 5 |
Udstyr og tilbehør
| 360° kamera | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| 4x el-ruder | Fjernlysassistent |
| ABS-bremser | Fod betjent bagklap |
| Adaptiv fartpilot | Førerovervågning med advarsel |
| Adaptiv fartpilot med kø-assistent | Fuld LED forlygter |
| Aftageligt træk | Fuldaut. klima |
| Airbags | Håndfrit til mobil |
|---|---|
| Aircondition | Højdejust. førersæde |
| Alufælge | Højdejust. forsæde |
| Android auto | Intelligent hastighedsassistent |
| Anhængertræk, aftagl. | Isofix |
| Antispin | Justerbar lændestøtte |
| App integration | Kørecomputer |
| Apple carplay | Læderrat |
| Aut. nedbl. bakspejl | LED baglygter |
| Auto. nødbremse | LED Kørelys |
| Automatgear | Multifunktionsrat |
| Automatisk lys | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatisk nødassistent | Navigation |
| Automatisk nødbremsesystem | Nøglefri adgang |
| Bagagerumsdækken | Nøglefri tænding |
| Bakkamera | Områdebelysning |
| Bakspejl m. nedbl. | Parkeringssensor (bag) |
| Blindvinkelassistent | Parkeringssensor (for) |
| Centrallås | Sædebetræk, stof |
| DAB radio | Sædevarme |
| DAB+ Radio | Skiltegenkendelse |
| Dæktryksmåler | Splitbagsæde |
| Digitalt cockpit | Sportssæder |
| El betjent bagklap | Stofindtræk |
| El-justerbar lændestøtte | Svingbart træk (manuelt) |
| El-klapbare sidespejle | Tagræling |
| El-klapbare sidespejle m. varme | Trådløs mobilopladning |
| El-ruder | Træk |
| El-sidespejle | Træthedsregistrering |
| El-sidespejle m. varme | Udv. temp. måler |
| Elektrisk kabinevarmer | USB C tilslutning |
| Elektrisk parkeringsbremse | Varmepumpe |
| ESP / ESC | Vognbaneassistent |
| Fartpilot |