Bilbasen Forum

Abonner på forumtråd

Indlæg slettet

Christian Hansen

Christian Hansen
bruger siden
20-07-2005

16-12-2007 kl. 01:33

jeg vil også sige Mazdaen den er af klart bedst kvalitet og finish er lige blevet kåret til årets bil i Danmark 2008 har desværre ikke prøvet den endnu men kunne godt tænke mig at prøve den og så er japanske biler jo også LANGT LANGT LANGT mere driftsikre end franske biler

endnu en gang Japan vs France oh oh seems bad

Anmeld Hvad betyder det? Besvar indlæg

Profil slettet

Profil slettet

16-12-2007 kl. 08:48

peugeot ejere er dem der er mindst tilfreds med deres bilkøb og service på værkstedet, det er mazda ikke, jeg har haft en citroen,peugeot og jeg køber dem ikke igen, jeg er gået over til Toyota og VW, men der er vel en grund til at mazda 2 er kåret til årets bil 2008?

Husk bare at den skal rustbeskyttelse fra helt helt ny.

Anmeld Hvad betyder det? Besvar indlæg

Jan Nielsen

Jan Nielsen
bruger siden
28-06-2006

16-12-2007 kl. 20:13

Kim, glem alle de indlæg du lige har læst!

Indlæggene handler om hvad hver person hver især vil købe, og det er helt ok. Men hvad kan du bruge det til??? Absolut intet. Hvis et af mærkerne var noget lort så blev der jo nok ikke solgt så mange af dem.

Det du leder efter er at nogen siger til dig: køb den du selv bedst kan li!

Og det er hermed gjort...

Anmeld Hvad betyder det? Besvar indlæg