Suzuki Jimny1,5 Touch AllGrip Van 3d
Detaljer
| Modelår | 2024 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2025 |
| Kilometertal | 26.000 km |
| Drivmiddel | Benzin |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 13,0 km/l |
| CO2 udledning | 173 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 3.260 kr. / år |
| Ydelse | 102 hk/130 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 145 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 1.300 kg |
| Farve | Sølvmetal |
Beskrivelse
⭐️ Klar til omgående levering ⭐️
⭐️ 4 Hjulstræk ⭐️
⭐️ Tidligere undervognsbehandlet ⭐️
⭐️ Fartpilot
⭐️ Aircondition
⭐️ Sædevarme
Fartpilot, vognbaneassistent, navigation, aircondition, sædevarme, radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, kørecomputer, el-ruder, multifunktionsrat, kopholder, 4 airbags, abs, esp, antispin, servo, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, tågelygter
🏦 Attraktiv Finansiering Tilbydes Med Og Uden Udbetaling ✔️
🔑 Omgående Levering, Også i Weekender ✔️
👉 Mulighed For Udvidet Garanti i Op til 48 mdr, Via Fragus.✔️
🚗 Vi Tager Alle Slags Biler i Bytte, Uanset Km/Alder✔️
🚛 Mulighed For Levering i Hele Landet✔️
🔎 Er du på udkig efter den helt rigtige bil til den helt rigtige pris?
👍 Så er du kommet til den rette forhandler. Laursen Bilsalg har ekspertise i bilsalg til hele Danmark. Hos os finder du altid et bredt udvalg af nyere, brugte kvalitetsbiler i alle prisklasser. 🚕
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 220.610 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn momsfri |
| Type | 4x4 |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.065 kg |
| Bredde | 165 cm |
| Længde | 365 cm |
|---|---|
| Højde | 171 cm |
| Lasteevne | 370 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.300 kg |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 40 l |
| Døre | 3 |
Udstyr og tilbehør
| 4 airbags | Kørecomputer |
|---|---|
| ABS-bremser | Multifunktionsrat |
| Aircondition | Musikstreaming via bluetooth |
| Antispin | Navigation |
| El-ruder | Sædevarme |
| ESP / ESC | Tågelygter |
| Fartpilot | Udv. temp. måler |
|---|---|
| Fjernb. centrallås | Vognbaneassistent |
| Håndfrit til mobil |