VW Transporter2,0 TDi 150 Ladvogn lang
Kontantpris(Ekskl. moms)
209.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2021 |
| Kilometertal | 68.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 11,9 km/l |
| CO2 udledning | 220 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 10.160 kr. / år |
| Ydelse | 150 hk/340 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 165 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 2.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
Super fin og praktisk VW Transporter m. Knæklad og rampe! Perfekt bil til maskinforretning, gartner, entreprenør, smed, ejendomsservice eller andet!
!!KUN 68.000 KM!!Udfyldt servicebog
!!Husk!! Vi tilbyder attraktiv erhversleasing. Kontakt os for tilbud til din virksomhed!
Fremhævet udstyr
✔️ Apple Carplay
✔️ Fartpilot
✔️ A/C
✔️ Sædevarme
✔️ Knæklad m. rampe
✔️ Træk 2000 KG
Kørecomputer, stofindtræk, el-sidespejle, træk, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, sædevarme, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, musikstreaming via bluetooth, airbag.
Kontakt salgsafdelingen på 46 40 82 70, eller send en mail på salg@bilhuset-jepsen.dk! Vi ser frem til at høre fra dig.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 338.782 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.836 kg |
| Bredde | 199 cm |
| Længde | 550 cm |
|---|---|
| Højde | 195 cm |
| Lasteevne | 964 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| Airbags | Håndfrit til mobil |
| Aircondition | Kørecomputer |
| Android auto | Musikstreaming via bluetooth |
| Apple carplay | Sædebetræk, stof |
| Centrallås | Sædevarme |
| El-ruder | Stofindtræk |
|---|---|
| El-sidespejle | Træk |
| Fartpilot | Udv. temp. måler |