VW Transporter2,0 TDi 150 Kassevogn DSG lang
Detaljer
| Modelår | 2020 |
|---|---|
| 1. registrering | 2/2020 |
| Kilometertal | 142.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 12,1 km/l |
| CO2 udledning | 178 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 6.040 kr. / år |
| Ydelse | 150 hk/340 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 7 |
| Trækvægt | 2.500 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
GODT UDSTYRET VW TRANSPORTER!
𝗛𝗶𝗴𝗵𝗹𝗶𝗴𝗵𝘁𝘀:
# LEVERES NYSYNET OG NYSERVICERET
# 2 SKYDEDØRE
# TOUTH SKÆRM MED APPELCAR PLAY
# LED FORLYGTER
# AIRCONDITION
# SÆDEVARME
# ADPATIV FARTPILOT
# ELRUDER
og meget mere..
kørecomputer, multifunktionsrat, læderindtræk, højdejust. forsæder, læderrat, kunstlæderindtræk, el-sidespejle m/varme, kurvelys, træk, tågelygter, led kørelys, adaptive forlygter, el-sidespejle, fuld led forlygter, automatgear, aircondition, elektrisk kabinevarmer, centrallås, adaptiv fartpilot med kø-assistent, udv. temp. måler, fjernb. centrallås, fartpilot, adaptiv fartpilot, sædevarme, el-ruder, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, aux tilslutning, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, dab radio, træthedsregistrering, airbag, esp, auto hold, regnsensor, parkeringssensor (bag), automatisk lys, bakkamera, parkeringssensor (for), antispin, automatisk nødassistent.
*Mulighed for attraktiv finansiering eller leasing*
Kan tilpasses så det passer dig - Ring og høre nærmere allerede i dag.
* Vi kan hjælpe med komplet ny indretning, bund sider, reoler og reklamer via sammenarbejdes partner*
*Mulighed for udvidet Garanti med GOSafe FRAGUS - Markedets bedste dækning - Vælg 12 - 48mdr.*
*Der tages forbehold for evt. taste fejl*
*Vi tager gerne din gamle bil eller varebil i bytte*
Ring til Nicolaj:
51 21 64 44 for mere information.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 307.768 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.904 kg |
| Bredde | 190 cm |
| Længde | 530 cm |
|---|---|
| Højde | 199 cm |
| Lasteevne | 1.096 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | 70 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| Adaptiv fartpilot | Fuld LED forlygter |
| Adaptiv fartpilot med kø-assistent | Håndfrit til mobil |
| Adaptive forlygter | Højdejust. forsæde |
| Airbags | Kørecomputer |
| Aircondition | Kunstlæder |
| Android auto | Kunstlæderindtræk |
|---|---|
| Antispin | Kurvelys |
| Apple carplay | Læderindtræk |
| Auto hold | Læderrat |
| Automatgear | LED Kørelys |
| Automatisk lys | Multifunktionsrat |
| Automatisk nødassistent | Musikstreaming via bluetooth |
| AUX tilslutning | Parkeringssensor (bag) |
| Bakkamera | Parkeringssensor (for) |
| Centrallås | Regnsensor |
| DAB radio | Sædebetræk, læder |
| DAB+ Radio | Sædevarme |
| El-ruder | Tågelygter |
| El-sidespejle | Træk |
| El-sidespejle m. varme | Træthedsregistrering |
| Elektrisk kabinevarmer | Udv. temp. måler |
| ESP / ESC | USB C tilslutning |
| Fartpilot |