VW Transporter2,0 TDi 102 Ladvogn lang 2d
Kontantpris(Ekskl. moms)
119.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2019 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2019 |
| Kilometertal | 89.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 15,4 km/l |
| CO2 udledning | 170 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 8.080 kr. / år |
| Ydelse | 102 hk/- |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 141 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 5 |
| Trækvægt | 2.200 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
el-sidespejle, tågelygter, aircondition, fjernb. centrallås, sædevarme, el-ruder, db. airbags, Leasingforslag: Udbet 29000+m 2033 + moms pr måned restværdi 27000+m 48 mdr FRI KM
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | - |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | - |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.824 kg |
| Bredde | - |
| Længde | - |
|---|---|
| Højde | - |
| Lasteevne | 1.176 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 2.200 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | - |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | 2 |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fjernb. centrallås |
|---|---|
| Aircondition | Intelligent hastighedsassistent |
| El-ruder | Sædevarme |
| El-sidespejle | Tågelygter |