VW Crafter 352,0 TDi 177 Kassevogn L3H2
Detaljer
| Modelår | 2019 |
|---|---|
| 1. registrering | 8/2019 |
| Kilometertal | 179.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 12,8 km/l |
| CO2 udledning | 247 g/km |
| Euronorm | - |
|---|---|
| Periodisk afgift | 11.260 kr. / år |
| Ydelse | 177 hk/410 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 3.000 kg |
| Farve | - |
Beskrivelse
VW CRAFTER MED 2 SKYDEDØRE!
𝗛𝗶𝗴𝗵𝗹𝗶𝗴𝗵𝘁𝘀:
# NYSYNET
# 2 SKYDEDØRE
# INVETER TIL 220V.
# STOR TOUTSH SKÆRM
# BLUETOOH OPKOBLING
# MOTOR KABINEVARMER
# BAKKAMERA
# VÆGT BELASTET FORSÆDE MED ARMLÆN MM.
# SÆDEVARME
# TRÆK TIL 3000 KG
og meget mere..
kørecomputer, multifunktionsrat, læderindtræk, højdejust. forsæder, massage i førersæde, el-sidespejle m/varme, træk, tågelygter, tagræling, aircondition, centrallås, udv. temp. måler, fjernb. centrallås, fartpilot, varme i forrude, elektrisk kabinevarmer, el-ruder, sædevarme, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, navigation, cd/radio, aux tilslutning, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, airbag, esp, auto hold, parkeringssensor (bag), regnsensor, automatisk lys, bakkamera, antispin.
*Mulighed for attraktiv finansiering eller leasing*
Kan tilpasses så det passer dig - Ring og høre nærmere allerede i dag.
*Mulighed for udvidet Garanti med GOSafe FRAGUS - Markedets bedste dækning - Vælg 12 - 48mdr.*
*Der tages forbehold for evt. taste fejl*
*Vi tager gerne din gamle bil eller varebil i bytte*
Ring til Nicolaj:
51 21 64 44 for mere information.
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 375.663 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | - |
| Bredde | 204 cm |
| Længde | 599 cm |
|---|---|
| Højde | 236 cm |
| Lasteevne | 3.500 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 3.000 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 2 |
| Tankkapacitet | 75 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Kørecomputer |
|---|---|
| Airbags | Læderindtræk |
| Aircondition | Massage i førersæde |
| Antispin | Multifunktionsrat |
| Auto hold | Musikstreaming via bluetooth |
| Automatisk lys | Navigation |
| AUX tilslutning | Parkeringssensor (bag) |
|---|---|
| Bakkamera | Regnsensor |
| CD/radio | Sædebetræk, læder |
| Centrallås | Sædevarme |
| DAB+ Radio | Tågelygter |
| El-ruder | Tagræling |
| El-sidespejle m. varme | Træk |
| Elektrisk kabinevarmer | Udv. temp. måler |
| ESP / ESC | USB A tilslutning |
| Fartpilot | USB C tilslutning |
| Fjernb. centrallås | USB tilslutning |
| Håndfrit til mobil | Varme i forrude |
| Højdejust. forsæde |