VW Caddy2,0 TDi 102 Cargo
Kontantpris(Ekskl. moms)
147.000 kr.Detaljer
| Modelår | 2021 |
|---|---|
| 1. registrering | 3/2021 |
| Kilometertal | 61.000 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (NEDC) 24,7 km/l |
| CO2 udledning | 129 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 2.920 kr. / år |
| Ydelse | 102 hk/280 nm |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | 173 km/t |
| Geartype | Manuel |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.500 kg |
| Farve | - |
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 183.987 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 1.445 kg |
| Bredde | 186 cm |
| Længde | 450 cm |
|---|---|
| Højde | 186 cm |
| Lasteevne | 775 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.500 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 4 |
| Tankkapacitet | 55 l |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser |
|---|