Renault Trafic2,0 dCi 150 L2H1 Tekno EDC
Kontantpris(Ekskl. moms)
149.900 kr.Detaljer
| Modelår | 2023 |
|---|---|
| 1. registrering | 5/2023 |
| Kilometertal | 100.985 km |
| Drivmiddel | Diesel |
| Brændstofforbrug | (WLTP) 13,7 km/l |
| CO2 udledning | 191 g/km |
| Euronorm | 6 |
|---|---|
| Periodisk afgift | 7.760 kr. / år |
| Ydelse | 150 hk/- |
| Acceleration | - |
| Tophastighed | - |
| Geartype | Automatisk |
| Antal gear | 6 |
| Trækvægt | 1.630 kg |
| Farve | Hvid |
Beskrivelse
Renault Trafic 150hk automatgear klar til hurtig levering.
* Reol i varerum
* Anhængertræk
* Parkeringssensor + bakkamera
* Fartpilot
* Aircondition
* Automatgear
* Apple CarPlay / Android Auto
* Bluetooth / håndfri telefon
* LED lys i varerum
* Tagbøjler
* Airbags
* Tågelygter
Fordele hos os
✅ Finansiering – med eller uden udbetaling
✅ Vi tager gerne din nuværende bil i bytte
✅ Mulighed for attraktiv serviceaftale tilpasset din virksomhed
Kontakt direkte
Casper O. Pedersen
📞 30 78 30 05
📧 cope@bn.dk
📍 Dieselvej 2, 6000 Kolding
🔹 Erhvervshandel
Bilen kan ses hos os i Kolding. Kontakt mig direkte for spørgsmål, yderligere information eller for at booke en fremvisning – jeg hjælper dig gerne med at finde den rette varevogn til din forretning. 🚐💼
Generelle modeloplysninger*
| Nypris | 324.500 kr. |
|---|---|
| Kategori | Varevogn ekskl. moms |
| Type | Kassevogn |
| Bagagerumsstørrelse | - |
| Vægt | 2.002 kg |
| Bredde | 197 cm |
| Længde | 548 cm |
|---|---|
| Højde | 197 cm |
| Lasteevne | 1.068 kg |
| Max. trækvægt m/bremse | 1.630 kg |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | - |
| ABS-bremser | Ja |
| ESP | Ja |
| Airbags | 5 |
| Tankkapacitet | - |
| Døre | - |
Udstyr og tilbehør
| ABS-bremser | Fartpilot |
|---|---|
| Airbags | Fjernb. centrallås |
| Aircondition | Fjernlysassistent |
| Android auto | Håndfrit til mobil |
| Apple carplay | Helårshjul |
| Automatgear | LED Kørelys |
| Bakkamera | Multifunktionsrat |
|---|---|
| Centrallås | Tågelygter |
| DAB radio | Træk |
| El-ruder | Udv. temp. måler |
| El-sidespejle m. varme |